Wpis z mikrobloga

@Kuklak:

nie śledzę damskiej sceny, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Z drugiej strony ostatnio soraka jest banowana przez profesjonalistów. A jeśli nie jest, to ona wygrywa grę reszcie


Jest Soraka i "Soraka".
Soraka która aktualnie jest banowana jest błędem w projekcie postaci, który umknął producentom (o co nie trudno przy takiej ilości zależności i zmiennych). Cechy soraki miały być proste - ma ginąc na pierda, ale jednocześnie mieć super duper leczenie.
Pobierz
źródło: comment_1582059663WdpqyjYzIXcfqFVNjrUTo8.jpg
Chyba człowieku nie myślisz że ludzie siedzą w supporcie i oglądają demko po demku, twoich gier analizując czy padłeś bo ci się nie chciało czy miałeś gorszy dzień XDDD


@trejn: grałem w to kiedyś więcej ze znajomymi z akademika, współlokator nie odpuszczał jak ktoś zaczynał wyzywanie i tak co najmniej raz na tydzień przerzucał się tekstami o ruchaniu matki z "kolegą" z drużyny. Nie dostał wtedy żadnego bana czy warna. Po
Teraz pomyślcie że były organizacje, sponsorzy i ludzie którzy wyselekcjonowali ich zdaniem dobre zawodniczki. Wpakowali w nie kase, promocje i własny czas. A dostali keksimusmaximus


@trejn: No raczej tak nie było, bo organizacja chciała sprzedać spota w lidze ale było chętnych, więc wzięli randomowe dziewczyny z niskiego diamentu i zrobili skład.
@trejn: Ale wiesz że to był przekręt? Organizacja chciała sprzedać drużynę i nikt jej nie chciał kupić więc rozwiązała kontrakty ze swoimi zawodnikami, a w ich miejsce przyjęła jakieś losowe dziewczyny, 4 z tej piątki było na poziomie d5. Jako że miała już wywalczonego slota w rozgrywkach - grali sobie po taniości.
@Halav: Prawda jest taką że przez 10lat istnienia najpopularniejszej gry esportowej w historii, nie było lepszej damskiej drużyny. Resztę powiedz sobie sam
@trejn: jesli nie wyzywasz to nie dostaniesz bana. Ja na mainie na 20 gier afkowałem 18 w krzaku. Odkryłem że nie mogę spaść z p4 bo jest jakaś tarcza xD Na 0 lp po 9 gier afkowałem. Bana dostawali Ci co mnie nim straszyli serio xD Dopiero za wyzywanie dostałem chat rest.