Wpis z mikrobloga

@trejn: mozesz mi wyslac jakis link dlaczego przy powyzej 13 deadow automatycznie dostajesz int itp?
a co do watku to team siren juz wczesniej wyczerpalo temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Baited and Outsmarted
@trejn: jak to nigdy nie było? Był kiedyś bardzo znany zespół, nazywał się chyba Siren czy jakoś tak. Nie szło im za dobrze, się chyba lepiej niż tym teraz. Ale tamtych kariera skończyła się całkiem inaczej. Baby jak to baby, musiały spędzać ze sobą więcej niż godzinę dziennie, więc dosyć szybko pokłóciły się o jakąś pierdołę i żadna nie była w stanie odpuścić
@trejn ja tam nautilusem nieraz wykręcam lepsze staty niż inne pozycje z teamu, ofc nie ksuje ale #!$%@? mnie jak ktos ucieka z low hp i nikt nic nie robi więc kotwica mu w plecy :D
@trejn To i ja pozwolę sobie zostawić tutaj swój komentarz;

Cieszy mnie, że mimo pierwszego komentarza nt. "support impact" dopisałeś później, jak to wygląda od strony profesjonalnej, bo nie powiem, że lekko się zagotowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A grając w Ligę od końcówki bety i mając przez te wszystkie lata styczność z multumem dziewczyn, które grały, to tak jak już było wspomniane - rozkład ról to było
w kolejnej aktualizacji ją zmienią tak, by wróciła na swoją role wsparcia


@trejn: Ha tfu, trzymanie mety za mordę, żeby czasem nie zmusić ludzi do myślenia, przez 9 lat nic się nie zmieniło XD

Przed s1 rola postaci była taka, w jakiej akurat się sprawdzała. Meta zmieniała się co miesiąc-dwa i to było wspaniałe, tylko nie wytrzymało starcia z kompetytywną grą i balansowania sposobem riotu. To zabawne, bo DOTA dalej z
@sindram 20% osób to kobiety - daje to kilkanaście milionów dziewczyn z których wystarczy znaleźć 5, na takim poziomie by były chociaż mierne i remisowały z podwórkowymi klanami przyjaciół z Zamościa. Niestety nie udało się to od 2009 roku. Dla kontrastu mistrzem świata hearthstone jest dziewczyna, więc jak widać można.

tym bardziej ze tzw e sport jest średnio wśród kobiet popularny.


SUGERUJESZ ŻE KOBIETY MAJĄ INNE ZAINTERESOWANIA NIŻ MEZCZYNI? OJJ KOLEGO TAK
Pobierz
źródło: comment_1582072701pPUpwBCKoGUth4PyIQGDCL.jpg
@trejn: nie wiem jak w innych grach, ale w mobach ogólnie, to lepiej grać we 4, niż mieć kobietę w jakiejś innej roli niż support (a i to wcale takie dobre nie jest) ( ͡° ͜ʖ ͡°)