Wpis z mikrobloga

Mam iść niedługo na jakąś pożegnalną imprezę, jakiegoś klubu.
Mam tam iść ze znajomą, i pewnie kilkoma jej koleżankami/kolegami

Będzie to moja pierwsza impreza w życiu, i trochę się stresuję. Jestem zatwardziałym introwertykiem.
Gdy muszę iść do lekarza, i jest więcej niż 3 osoby, to zaczynam panikować.
Oczywiście przy piciu, zmieniam się w dynamiczniaka, ale przecież nie wejdę tam pijany, jak mam dożyć do rana.
Mamy też zapodać piguły, będzie to pierwszy raz.

I tak w sumie zastanawiam się co się robi na tego typu imprezach... Serio, nie mam pojęcia, nigdy jakoś mnie to nie ciekawiło.
Tańczyć ni #!$%@? nie umiem, ale pewnie odwaga w płynie sprawi ze mnie tancerza.

Podzielcie się swoimi opowieściami z imprez i dyskotek. Dajcie jakieś porady, co robić i czego nie.

#pomocy #narkotykizawszespoko #pytanie
  • 24
@Medyc: nie musisz wchodzić na imprezę od razu nawalony w 3 dupy, zrób sobie małe before party - wypij piwko, dwa ile tam uważasz że starczy abyś się nie upił za mocno, a później tak jak koledzy napisali dobra piguła powinna rozwiązać problem nieśmiałości itp... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@Aammon mógłbym sobie wcześniej zapisać żebym wiedział o co chodzi. A jak przyjdzie czas to znowu.

Tylko czy taka emeczka jest do posiedzenia w domu przy kompie?
Wydaje mi się że to stricte na imprezy jakieś
@Medyc: Myślę że solo też przypadłoby ci do gustu, ale lepiej jednak byłoby wrzucić z kimś, w jakimś fajnym towarzystwie. Ja osobiście nigdy nie wrzuciłbym sam, bo zaraz potrzebowałbym rozmowy, ogólnie jakiegoś towarzysza.