Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpaskow nie przestanie mnie zaskakiwać. Wyszedłem z "przyjaciółką" we wtorek do knajpy, była okazja, mniejsza o to jaka. Posiedzieliśmy jakoś do 1~, a że nie miałem pociągu powrotnego o normalnej godzinie to zaproponowała, żebym przekimał u niej. No spoko, no problem. To poszliśmy do niej, poprosiłem o jakieś gatki i koszulkę, dostałem. Ale zaproponowała, żebym spał z nią w łóżku pod warunkiem trzymania rąk przy sobie. No spoko nie ma problemu. Uwaliłem się od ściany, jeszcze kilka razy powtórzyła żebym NAWET NIE PRÓBOWAŁ. Spoko, serio, zmęczony jestem, chcę tylko iść spać. Pogadaliśmy jeszcze chwilę, usnęliśmy spoko. Następnego dnia pojechałem grzecznie do domu i byłoby git, tylko że strzeliła tak srogiego focha, że to ogień XDDDDDDDDDDD Wiadomość z dzisiaj jak spytałem czy jest z jakiegoś powodu na mnie zła pic rel XDDDDDDDDDDDD Jakieś pomysły o #!$%@? jej chodzi? XD

#zalesie i w sumie prawie #zwiazki
Pobierz Azaajaszz - #rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpask...
źródło: comment_1581690723D2V9Pq3zwRf8NDaukMG1uL.jpg
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@Azaajaszz: ostatnio kumpel poznał laske, zabrał ją na chatę na film. Spodobała mu się. Dziewczyna ewidentnie miała wówczas ochotę wskoczyć na beniz, ale że kolega liczył na normalną relacje to nie chciał jej pukać na drugiej czy tam trzeciej randce. Pomiedolil ja za cyce i odmówił penetracji. Pół wieczoru laska mówiła, że jej mega zaimponował i że tacy faceci to zadkosc, natomiast jakiś czas później znów próbowała wskoczyć mu na batona.
Przecież mówiła że masz jej nie dotykać bo udawała trudnodostępną... ¯_(ツ)_/¯ miałeś się brać ona miała kilka razy powiedzieć że nie możemy by dać się wyruchać. Od kiedy u baby nie znaczy nie?? ( ͡º ͜ʖ͡º)