Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpaskow nie przestanie mnie zaskakiwać. Wyszedłem z "przyjaciółką" we wtorek do knajpy, była okazja, mniejsza o to jaka. Posiedzieliśmy jakoś do 1~, a że nie miałem pociągu powrotnego o normalnej godzinie to zaproponowała, żebym przekimał u niej. No spoko, no problem. To poszliśmy do niej, poprosiłem o jakieś gatki i koszulkę, dostałem. Ale zaproponowała, żebym spał z nią w łóżku pod warunkiem trzymania rąk przy sobie. No spoko nie ma problemu. Uwaliłem się od ściany, jeszcze kilka razy powtórzyła żebym NAWET NIE PRÓBOWAŁ. Spoko, serio, zmęczony jestem, chcę tylko iść spać. Pogadaliśmy jeszcze chwilę, usnęliśmy spoko. Następnego dnia pojechałem grzecznie do domu i byłoby git, tylko że strzeliła tak srogiego focha, że to ogień XDDDDDDDDDDD Wiadomość z dzisiaj jak spytałem czy jest z jakiegoś powodu na mnie zła pic rel XDDDDDDDDDDDD Jakieś pomysły o #!$%@? jej chodzi? XD

#zalesie i w sumie prawie #zwiazki
Azaajaszz - #rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpask...

źródło: comment_1581690723D2V9Pq3zwRf8NDaukMG1uL.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • 18
@JimNH777 ziom, jeżeli mi moją naprawdę serdeczna przyjaciółka mówi, że nie chce żebym się do niej dobierał to biorę to serio. Poza tym, nawet jakby mi wyszła nago i powiedziała, żebym wszedł jak Niemcy w Polskę w 39' to i tak bym powiedział by się nie wygłupiała. Po 1 nie wykorzystuje #!$%@? znajomych. Po 2 to jest serio tylko przyjaciółka.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: powinieneś się spytać czy możesz się chociaż przytulić. Rączki przy sobie oznaczały, że rączki nie mają dotykać pewnych miejsc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie w pewnej chwili dostała chcicy i miała nadzieję, że złamiesz jej zakaz bo tak lubi. Zero logiki, wiem ale ona tym bardziej się logiką nie popisała XD
  • Odpowiedz
@JimNH777: to nie jest nieumiejętność 'czytania sygnałów' tylko twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem i chyba myślenia w ogóle :) chłop nigdzie nie napisał, że ma dziewczynę. ba, w komentarzu nawet napisał ze jej nie ma. wyzywać innych łatwo, ale samemu się zastanowić już nie, co?
  • Odpowiedz
to nie jest logika różowych tylko #!$%@? niebieskich :) Jak ktoś jest tak zielony w czytaniu sygnałów to niech spróbuje sobie odwrócić sytuację. Wyobraź sobie, że masz dziewczynę i idzie z jakimś typem do baru, gada z nim do 1 w nocy, zaprasza do siebie i śpi w jednym łóżku. Jeżeli uważasz, że coś tu śmierdzi i nie chciałbyś raczej by Twoja dziewczyna robiła takie rzeczy to może jeszcze nie jest z
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: lol, ludzie, to normalne, facet ma łaskę zdobywać, trzeba ją napada i milestowac, kobiety aż się proszą, trzeba to jakoś rozwiązać, jak chcesz to od razu na całość a jak lubisz się droczyc to można to rozłożyć na 3 wizyty,
Stary jestem za to mądry, kiedyś sam byłem w takiej sytuacji, hehe
  • Odpowiedz
@varmiok zio, to chyba byłby gwałt tak mi się coś wydaje


@Azaajaszz: To była korwinistka, bo wiadomo że zawsze się trochę gwałci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdziwy Chad nie zna słowa NIE. Poza tym nie chciała wyjść na łatwą. Miałeś ją zdobyć jak wąwóz pod Somosierrą.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: Ale co w tym niezrozumiałego? Przecież sytuacja jest jasna i oczywista.

Chciała, żebyś ją zerżnął, więc grała niedostępną. Jednocześnie w kółko nawiązywała do ewentualnego seksu między wami, żebyś czasem nie myślał o czymś innym - przy czym stawiała pseudo-"opór", który ty miałeś przełamywać. Mimo usilnych prób, ty miałeś ją w dupie i nie dostała tego, co chciała.

Teraz jest #!$%@?, bo nie wie, czy to ona jest taka brzydka i
  • Odpowiedz