Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpaskow nie przestanie mnie zaskakiwać. Wyszedłem z "przyjaciółką" we wtorek do knajpy, była okazja, mniejsza o to jaka. Posiedzieliśmy jakoś do 1~, a że nie miałem pociągu powrotnego o normalnej godzinie to zaproponowała, żebym przekimał u niej. No spoko, no problem. To poszliśmy do niej, poprosiłem o jakieś gatki i koszulkę, dostałem. Ale zaproponowała, żebym spał z nią w łóżku pod warunkiem trzymania rąk przy sobie. No spoko nie ma problemu. Uwaliłem się od ściany, jeszcze kilka razy powtórzyła żebym NAWET NIE PRÓBOWAŁ. Spoko, serio, zmęczony jestem, chcę tylko iść spać. Pogadaliśmy jeszcze chwilę, usnęliśmy spoko. Następnego dnia pojechałem grzecznie do domu i byłoby git, tylko że strzeliła tak srogiego focha, że to ogień XDDDDDDDDDDD Wiadomość z dzisiaj jak spytałem czy jest z jakiegoś powodu na mnie zła pic rel XDDDDDDDDDDDD Jakieś pomysły o #!$%@? jej chodzi? XD

#zalesie i w sumie prawie #zwiazki
Azaajaszz - #rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpask...

źródło: comment_1581690723D2V9Pq3zwRf8NDaukMG1uL.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: miała ochotę, ale nie chciała wyjść na taką łatwą i chętną, więc poudawała niedostępną i czekała, aż ty przejmiesz inicjatywę, no bo oczywiście przecież będziesz miał na nią ochotę i nie będziesz mógł się powstrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak czy owak #!$%@?, że nie potrafi się komunikować po ludzku, tylko takie cyrki odstawia.
  • Odpowiedz
@holly_satan: a ja wolę takie dziewczyny , niż jakieś patologiczne szmaty co tylko w kólko pracują i pracują i nie ma się czasu z nimi umówić bo mają tylko w głowie zasraną pracę, zresztą większosc osob szuka dziewczyny ponad 10 lat i do wyboru ma potem albo taką, albo jakąś morderczynię, zadnych innych
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: zaprosila Cie do wyrka i zaznaczala bys trzymal rece przy sobie...mialem kilka takich akcji, i to oznacza: odrazu nog nie rozloze, ale jak bedziesz probowal to po 5 minutach ulegne.
Nieporozumienie takie.
Nie zrozumiales jej intencji i przekazu, takie sa kobiety z reguly, facet stawia sprawe jasno , a malo ktora kobieta mowi, ze chce bys ja wzial(pomijam zwiazki) . Natura kobiet, chca byc zdobywane z cala otoczka niedostepnosci i
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: to nie jest logika różowych tylko #!$%@? niebieskich :) Jak ktoś jest tak zielony w czytaniu sygnałów to niech spróbuje sobie odwrócić sytuację. Wyobraź sobie, że masz dziewczynę i idzie z jakimś typem do baru, gada z nim do 1 w nocy, zaprasza do siebie i śpi w jednym łóżku. Jeżeli uważasz, że coś tu śmierdzi i nie chciałbyś raczej by Twoja dziewczyna robiła takie rzeczy to może jeszcze nie
  • Odpowiedz