Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpaskow nie przestanie mnie zaskakiwać. Wyszedłem z "przyjaciółką" we wtorek do knajpy, była okazja, mniejsza o to jaka. Posiedzieliśmy jakoś do 1~, a że nie miałem pociągu powrotnego o normalnej godzinie to zaproponowała, żebym przekimał u niej. No spoko, no problem. To poszliśmy do niej, poprosiłem o jakieś gatki i koszulkę, dostałem. Ale zaproponowała, żebym spał z nią w łóżku pod warunkiem trzymania rąk przy sobie. No spoko nie ma problemu. Uwaliłem się od ściany, jeszcze kilka razy powtórzyła żebym NAWET NIE PRÓBOWAŁ. Spoko, serio, zmęczony jestem, chcę tylko iść spać. Pogadaliśmy jeszcze chwilę, usnęliśmy spoko. Następnego dnia pojechałem grzecznie do domu i byłoby git, tylko że strzeliła tak srogiego focha, że to ogień XDDDDDDDDDDD Wiadomość z dzisiaj jak spytałem czy jest z jakiegoś powodu na mnie zła pic rel XDDDDDDDDDDDD Jakieś pomysły o #!$%@? jej chodzi? XD

#zalesie i w sumie prawie #zwiazki
Azaajaszz - #rozowepaski to jednak bardzo dziwne stworzenia są. A #logikarozowychpask...

źródło: comment_1581690723D2V9Pq3zwRf8NDaukMG1uL.jpg

Pobierz
  • 80