Wpis z mikrobloga

@1918: ja #!$%@?łem w 23 ha ziemii rolnej na #!$%@? dałem 75k xD
#!$%@?ć :) kupiłem bo obok jest osiedle i rozwija się spora aglomeracja, może z czasem uda sie odrolnić a 230 działek budowlanych piechotą nie chodzi :)
A nawet jak nie to już dogadane mam z lokalnym rolnikiem że posadzi mi rzepak na wiosnę, ok 40k na czysto powinno zostać po odjęciu kosztów z 1 sadzenia a prawdopodobnie uda
@MaddoxX1911: dokładnie przedwczoraj. Co prawda już wcześniej rozmawiałem o tym. Od chrzestnego kupiłem, jego ojciec miał ponad 120 ha ale od 2 lat nie żyje i sami wszystkiego nie dadzą rady ogarnąć więc sprzedał mi mimo że wartość sporo wyższa ale obiecałem że będę uprawiał a nie na sprzedaż więc słowo się rzekło z obu stron (on #!$%@?ł z ceną a ja z uprawą) no i git zobaczymy co to bedzie
ja #!$%@?łem w 23 ha ziemii rolnej na #!$%@? dałem 75k xD

#!$%@?ć :) kupiłem bo obok jest osiedle i rozwija się spora aglomeracja, może z czasem uda sie odrolnić a 230 działek budowlanych piechotą nie chodzi :)

A nawet jak nie to już dogadane mam z lokalnym rolnikiem że posadzi mi rzepak na wiosnę, ok 40k na czysto powinno zostać po odjęciu kosztów z 1 sadzenia a prawdopodobnie uda się ogarnąć
@Anawa73: rozbij na 3 waluty, Frank, Dolar amerykański, Euro. Albo udziały w jakimś apartamencie nad morzem. Widziałem ofertę chyba już od 1% wartości apartamentu możesz kupić i masz zwrot inwestycji na poziomie 8% rocznie. Lepsze to niż utrata wartości.

Serio takie coś jest?
@1918: Ale jeśli mieszkanie kolegi zyskuje na wartości, to koszyk gotówka+mieszkanie jednak też pewnie jest na plusie.
Twój kolega wcale nie musi być taki głupi, jak Ci się wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)