Wpis z mikrobloga

@elektroloszka: według moich doświadczeń młodzi ludzie, którzy się znają podają sobie dłonie na powitanie niezależnie od płci. Co prawda obracam się w środowisku IT i jest to raczej luźne podejście do życia. Pewnie gdybym miał się spotkać z jakąś starszą kobietą na wysokim stanowisku albo ważną osobą to bym nie wyciągał ręki pierwszy. Ale nie czuję się dziwnie wyciągając rękę jako pierwszy do młodych dziewczyn, których nie znam. Często reagują one
@elektroloszka: Ja teraz nie podaje ręki kobietom, bo zawsze jak to robiłem wychodziło niezręcznie, bo wać panna i tak nie spodziewała się ze to zrobię, wiec czekałem z wystawioną ręką jak kretyn. Teraz powiedziałem sobie dość, i mówię po prostu cześć i witam się tylko z facetami xD
@elektroloszka Z braku szacunku i pogardy mężczyźni nie podają ręki kobiecie. Do tego kobiety jak podają rękę to jest to najczęściej śledź czyli #!$%@?, uległy uścisk dłoni. Also, mężczyźni w Polsce przygotowują się do wprowadzenia prawa Szariatu, dlatego próbują się przyzwyczaić do braku kontaktu z nieznajomymi jednostkami płci przeciwnej. Nie wiem co tu wszyscy #!$%@?ą o savoir vivre, jak taka jest prawda
@elektroloszka: świetnie xd

Bardziej mi chodziło że ewentualny książę z bajki raczej ręki Ci nie poda, ponieważ królowa matka wychowała go w taki sposób, że to on czeka na pierwszy ruchu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przez swoje zasady (świetnie że masz jakiekolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ) skreślisz księcia ? (ʘʘ) ????
@elektroloszka: Ja podaję, bo Wy kobiety tak samo jak mężczyźni nie rozumiecie zasad savuar vivru. Kobieta ma ten przywilej, że decyduje jako pierwsza czy chcę podać rękę mężczyźnie, mężczyzna nie inicjuje tego. Jeśli kobieta nie poda tej ręki to mężczyzna może poczuć się urażony. Ale ludzie tego nie ogarniają i kobiety czekają na podanie ręki, a mężczyźni już w ogóle nawet nie czekają na uścisk dłoni.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elektroloszka: ja podaje rękę nowo poznanym kobietom, bo to nie może wyjść na złe (która dziewczyna by się obraziła, że ktoś jej podał pierwszy rękę). Jak już jakąś znam to przytulam/caluje.