Wpis z mikrobloga

@Kotniepies: co, jestem głupi bo wytknąłem ci twoje błędy ortograficzne? XD i niby co mi wytłumaczyłeś, mule? Że pisać nie umiesz? Tak, nie umiesz, wracaj do podstawówki.

Skoro uważasz „błąt” za prosty błąd (hehe), to ja nie mam więcej pytań XD wydupiaj, boomerze
  • Odpowiedz
@elektroloszka: kobiete wita sie skinieciem glowy, o ile ona sama pierwsza nie wyciagnie dloni.
Jesli pierwsza wyciagnie do nas dlon, skierowana grzbietem dloni do gory, to nalezy ja pocalowac, a jesli wyciagnie ja skierona kantem do gory, jak do uscisku, to nalezy ja uscisnac.
To zasada dobrego wychowania tak stara jak swiat.
  • Odpowiedz
@elektroloszka: I jeszcze jedno - jesli jest grupa ludzi, to nie witamy sie usciskami dloni, ale skinieciem glowy do wszystkich i pozdrowieniem wszystkich w grupie.
Usciski dloni praktykuje sie, jesli grupa jest niewielka, zwyczajowo do trzech osob.
  • Odpowiedz
@lIlIlIlIlIlIlIlIlIlI: ogólnie to staram się nie obrażać innych ludzi z ale ty człowiekiem nie jesteś tylko zwykłe bydle z ciebie :p ten blont to było specjalnie, aby ci pokazać że jesteś głupi xd Większych i poważniejszych błędów nie zauważyłeś xd Taki z ciebie yntelygent xd

Mogę się założyć o całą wypłatę że o ortografii wiesz 10x mniej niż ja, no ale znalazłeś "błąt" xd

Ja #!$%@? xd Jesteście tak prości że aż strach że takie zwierzęta mają prawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@elektroloszka: Teoretycznie witać powinien się według jakiejś hierarchi szacunku, osoby starsze, wyższe stopniem, kobiety. Ale nawet jak mężczyzna wita kobietę to od niej zależy jak to powitanie wygląda - jeżeli tego sobie życzy to pierwsza wyciąga rękę. Po tygodniu pracy już wiadomo która to lubi i można śmiało wyciągąć grabę jako pierwszy.
Podsumowując, nie ogarniasz podstaw poruszania się pomiędzy ludźmi, poza swoją piwnicą. Zostałaś zaklasyfikowana przez wszystkich jako niepodająca ręki.
  • Odpowiedz
@Tytanowy: W treści mojego postu nie ma ani grama bóldupienia czy posądzania kogokolwiek o brak wychowania. Post miał raczej za zadanie zorientowanie się jak to postrzegają faceci i jak to wyglada z ich strony. Nie mam beniza między nogami, więc myśle ciut inaczej. Ale tak, siedze w piwnicy, mój niebieski to niewychowany gbur i kręcę imby o byle gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°) shame on me
  • Odpowiedz
@elektroloszka: to gest pokazujący, że nie ma się w ręce broni, zatem wykonuje się go tylko w stosunku do tych, którzy są potencjalnie niebezpieczni.

Na wschodzie kobiety w ogóle nie podają rąk w grupie.
  • Odpowiedz
@elektroloszka: jak pracowałem na utrzymaniu ruchu i jechałem na awarię gdzie było kilka osób niezależnie od płci to zawsze witałem się ze wszystkimi. Tak robił mój brygadzista, więc ja robiłem tak samo.
Na studiach z facetami się witam ręka w rękę, a z kobietami albo się przytulamy albo zbijamy żółwika. Nigdy nie słyszałem, żeby dla kogoś to był problem. Największa beka jest zawsze jak ktoś przychodzi do grupki i powiedzmy
  • Odpowiedz
Mnie osobiście brzydzi podawanie ręki facetom- wiesz czy ją umył? Ale pytanie dobre- tez raczej nie podaje kobietom- nie wiem staroświecki jestem, no i chcę wam oszczędzić tego co sam czuje
  • Odpowiedz
@Kotniepies: bydlę, bo wytknąłem ortografy XD aha

ten blont to było specjalnie, aby ci pokazać że jesteś głupi xd


Poprzednie błędy pewnie tez były specjalnie, pajacu?

Plus zajrzyj tez do słownika miejskiego, bo nawet nie wiesz, co to znaczy „boomer” i „spermiarz” XD ja #!$%@?, skąd ty się tu w ogóle wziąłeś?
  • Odpowiedz