Wpis z mikrobloga

@elektroloszka: bo według savuar vivru to kobieta podaje rękę mężczyźnie, a nie mężczyzna kobiecie. Ma to ponoć symbolizować szacunek do kobiet jako nosicielek życia :p

Ale rozumiem że poczułaś się urażona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż w dzisiejszych realiach wygląda to tak że niebieski nie podaje ręki różowej bo
  • Odpowiedz
@elektroloszka: używaj przecinków

Ja tam robię tak !

Wchodzę, mówię głośno "dzień dobry" i idę przebierać się strój klauna.

Najgorsi są ci co podchodzą z ręką gdy już ściągnąłem spodnie... Stoję wtedy w gaciach i ściskam mu rękę... Jakby ktoś wtedy zrobił zdjęcie byłoby zabawnie.
  • Odpowiedz
@elektroloszka: tak, tak samo jak nie podaje się pierwszemu ręki szefowi czy prezydentowi tylko to oni powinni pierwsi wyciągnąć.

To jest stawianie kobiety na piedestał.
Poza tym podanie ręki to dosyć męski gest, dłoń powinno się podać mocno, potrząsnąć i spojrzeć w oczy. Wręcz nie widzę sensu podawania dłoni kobietom na przywitanie, dlatego też kobiety powinno się całować w dłoń.
  • Odpowiedz
@elektroloszka: Zasady kultury mówia, ze meżczyzna nigdy nie wita sie z kobieta pierwszy. To kobieta ma prawo zdecydowac czy chce sie z nim przywitac i w jaki sposob (przez podanie reki, calus itd.)
  • Odpowiedz
@elektroloszka: oczywiście jestem przez to hamem i prostakiem bo się "nie wita cham"

Smacznego też nie mówię, bo smacznego mówi kucharz, ewentualnie gospodarz !

To takie wkurzające jak spożywam lunch a każda osoba na statku przychodzi do kuchni na minutę i mówi "smacznego" !!! Nie idzie zjeść !

Kiedyś się zakrztusze i umrę przez tych niewychowanych prostaków ()
  • Odpowiedz