Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion śmieszne, ale to pokazuje że koksy to normalni ludzie- na targach branżowych gdzie mają pełno znajomych dobrze się bawią nagle coś takiego wiadomo że nikt normalny nie rzuca się od razu z łapami xD
  • Odpowiedz
@ameneos: bo to co karki trenuja to nie sa miesnie funkcjonalne. Oni pompuja baloniki a nie cwicza sile czy funkcjonalnosc miesni.
To tak jakby cinquecento ospoilerowac, pomalowac w perle, wrzucic na felgi i zrobic blow offa.
  • Odpowiedz
@ameneos kolega siłuje się na rękę wiec wiem jak dużo jest w tym techniki, poza tym kulturystyka jako twór to bardziej konkurs piękności niż Sport ;)

Największe #!$%@? (zryta psychika) przeważnie chodzą w garniturach lub pchają się w politykę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@cheeseandonion: w sensie że typ podchodzi do losowych osób które nic nikomu nie zrobiły i ich atakuje? I co w tym zabawnego? I skąd założenie że jak ktoś ma dużo mięśni to zaraz go ma pobić?
  • Odpowiedz
@Blaskun: wystarczy dźwigać zakupy na piechotę jak ja czy mój ojciec. Debile się wożą autami, a potem okupują kolejki u lekarzy. A ja mam co parę dni spacer farmera. Najlepiej asymetrycznie, to wtedy core się wzmacnia.
  • Odpowiedz