Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykop jest mnóstwo typowych normików, którzy na jakiekolwiek słowa "nie mogę znaleźć dziewczyny, bo jest ich nadwyżka a tinder i instagram zrobiły z nich roszczeniowe księżniczki" odpowiadają "hurr durr jesteś przegrywem, biedakiem i nudziarzem bez zainteresowań, jak byś był ogarnięty to byś miał mnóstwo dziewczyn wokół siebie, dziewczyny są super idealne tylko ty jesteś toksycznym stulejarzem".

Chcę zatem aby normicy mi wyjaśnili, dlaczego od wielu długich lat nie mogę sobie nikogo znaleźć. Mam 27 lvl a perspektyw na partnerkę zero. Po kolei na typowe normickie zarzuty:
- "bo jesteś biedak bez perspektyw", programista here, zarobki o wiele większe od średniej krajowej
- "bo jesteś niezaradnym maminsynkiem", własne mieszkanie, dobry samochód, wszystkie domowe obowiązki typu gotowanie, sprzątanie to żaden problem, rodziców odwiedzam kilka razy w roku
- "bo jesteś debilem bez wykształcenia", studia skończone, mgr inż.
- "bo jesteś brzydalem i karłem", 183cm wzrost, waga w normie, zakoli brak, pryszczy brak, włosy nie rude, twarz wg mnie całkiem ok, bez wad typu cofnięta żuchwa czy krzywy nos, zęby w nienagannym stanie
- "bo jesteś nudziarzem który tylko siedzi na komputerze", chodzę na basen, jeżdzę rowerem, robię prawo jazdy na motocykl, czytam książki, amatorsko bawię się w naukę gry na gitarze
- "bo jesteś toksycznym mizoginem", nic z tych rzeczy, nie jestem ani jakimś zgorzkniałym chamem ani jakimiś ciepłymi kluchami, jestem dla kobiet ogólnie miły ale nie daje sobie wejść na głowę, potrafię powiedzieć "nie" i nie ślinię się do każdej dziewczyny jaką widzę

Czekam teraz co jeszcze wymyśli normictwo żeby uzasadnić moją samotność.

To teraz wam powiem - możesz być super ciekawym facetem ale - gdy tak jak ja - przegrałeś lata życia gdy był czas na poznanie kogoś w naturalny sposób (szkoła, studia i praca) to jesteś stracony, a historie typu "poznał miłość życia w wieku lat 34" to tylko rzadkie wyjątki od reguły. Próbowałem setki razy aplikacji randkowych ale tam jeśli nie jesteś super przystojny to tracisz tylko czas. Inaczej w dzisiejszych czasach poznać kogoś się nie da, to już nie czasy gdy sąsiad przyprowadzał córkę i aranżował małżeństwo.

Czekam na konstruktywne komentarze i porady.
#samotnosc #depresja #smutek #tfwnogf #zalesie #zwiazki #smutek #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programista1992: Nie wątpię. Spróbuje Ci to jeszcze raz wytłumaczyć. Ma dla mnie znaczenie przeszłość partnera. Będąc z kimś stawiam się w tym samym szeregu co jego byłe, a nie postawiłabym się w tym samym szeregu co prostututki. Zdarzyło mi się odrzucić naprawdę fajnego gościa, bo przede mną był z dziewczynami niskich lotów i bzykał co popadnie. Sama się szanuje, więc chyba mogę oczekiwać tego samego od partnera. Przy prostytutkach jest
  • Odpowiedz
Nie wątpię. Spróbuje Ci to jeszcze raz wytłumaczyć. Ma dla mnie znaczenie przeszłość partnera. Będąc z kimś stawiam się w tym samym szeregu co jego byłe, a nie postawiłabym się w tym samym szeregu co prostututki. Zdarzyło mi się odrzucić naprawdę fajnego gościa, bo przede mną był z dziewczynami naprawdę niskich lotów i bzykał co popadnie. Sama się szanuje, więc chyba mogę oczekiwać tego samego od partnera. Przy prostytutkach jest jeszcze to
  • Odpowiedz
@programista1992: Nie wiem skąd sobie wziąłeś to projektowanie powodzenia na mężczyzn. Swoją drogą kobiety też nie mają takiego powodzenia jak Ci się wydaje. Wiadomo byle kogo do seksu nie ma problemu znaleźć. Jednak szukanie partnera na stałe z którym nastąpi zgodność charakterów nigdy nie jest łatwe i nigdy nie twierdziłam, że jest inaczej. Nic, co jest coś warte nie przychodzi łatwo.
  • Odpowiedz
no i gdzie jest to oburzenie? W tych komentarzach tłumacze skąd moje obrzydzenie do facetów korzystających z usług prostytutek.


@Doomino: Po twoich wypowiedziach widać, że głównym czynnikiem odrzucającym klientów cór koryntu jest wygląd. Bo wiadomo od zawsze, że nie ważne jest co kto robi, ale ważne kto.
  • Odpowiedz
Prawdziak: @programista1992 tylko jak Chad pojdzie na prostytutki to nic nie szkodzi, musial odreagowc, z reszta czemu sie wchodzisz buciorami w czyjes zycie seksualne stulejo!!?? HIHIHIslodki chadzik.

A jak ktos nie bedacy Chadem to ,,cooo, co z ciebie za facet, nie umiesz zdobyc kobiety? zmuszasz biedne dziewczyny do prostytuowania sie, a one chcialy tylko normalnie pracowac za 30k miesiecznie, a ty je zmuszasz, zeby zarabialy na to cialem''.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Prawdziak: @Doomino skoro kobietom jest ciezko to pomysl jak ciezko jest mezczyznom znalezc dobra partnerke, ze zgodnym charakterem. Wy caly czas jestescie bierne, dostajecie ciagle oferty, a my jestesmy zmusani do odstawiania tancow godowych i marnowania pieniedzy na wasze obiadki. To pierwsza kwestia. Druga kwestia to omawiany wlasnie wyglad. Brzydka kobieta ma po stokroc latwiej anizeli brzydki mezczyzna. Ten praktycznie skazany jest na wieczna samotnosc, wsrod znajomych widze, ze kazda
  • Odpowiedz
Spójrz na pierwszy komentarz ze screena, który wrzucił programista.


@Doomino: Przeczytaj swój czwarty komentarz. Chad nawet jak rucha ile wlezie to może to robić, bo jest Chadem. Nawet jakby za to płacił to też można mu to wybaczyć. Mirkowi z przeciętna twarzą nigdy.
  • Odpowiedz
@AssRock: W tym komentarzu jest chad, bo taki był zarzut tego z kim wtedy pisałam. Nie ma to znaczenia, dalej byłby niesmak po tinderówkach niezależnie czy to chad, średniak czy brzydal. A po prostytutkach jest obrzydzenie również niezależnie od atrakcyjności jegomościa.

@AnonimoweMirkoWyznania: poza tinderem nie dostaje się ciagle ofert. Chyba, że idąc samej lub z koleżanką do klubu, ale jak się domyślasz nie są to oferty do brania
  • Odpowiedz
Prawdziak: @programista1992 oczywiscie, ze nie. Ich punkt widzenia okresla twarz i wzrost ocenianego. Reszta dorobia bledy atrybucji i dopisanie celej ideologii do tego. Z reszta te gadki o prostytucji sa oparte zmienna kultura. A z uslug prostytucji korzystaja ludzie wszelkich profesji, o roznych zarobkach, o roznym wygladzie, wzroscie, rasie, pogladach itd. Z reszta skreslanie czlowieka tylko dlatego, ze skorzystal z uslug prostytutki zle swiadczy o czlowieku skreslajacym, a nie tej
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd sobie wziąłeś to projektowanie powodzenia na mężczyzn. Swoją drogą kobiety też nie mają takiego powodzenia jak Ci się wydaje. Wiadomo byle kogo do seksu nie ma problemu znaleźć. Jednak szukanie partnera na stałe z którym nastąpi zgodność charakterów nigdy nie jest łatwe i nigdy nie twierdziłam, że jest inaczej. Nic, co jest coś warte nie przychodzi łatwo.


@Doomino: Moze dlatego, ze tak szkalujecie klientow prostytutek? Na logikę:
  • Odpowiedz
@programista1992: Nie zabraniam nikomu chodzenia do prostytutek. Nie wiem który raz Ci to powtarzam, a ty dalej swoje. Chyba już nie dotrze. Możesz sobie do nich uczęszczać, a ja mogę cię z tego powodu skreślać (dla mnie) z rynku matrymonialnego. Tak samo Ty możesz sobie odrzucać brzydkie czy brzydzić się takich po Mokebe. Nie wiem za jak potężną osobę mnie masz, ale nie mam takiej władzy (i nie chce mieć)
  • Odpowiedz
@Doomino: Napisałem, że CHCESZ zabronić, a nie ze jestes faktycznie w stanie to zrobić. Potezni ludzie nie siedzą na vipok.ru.

Tak samo Ty możesz sobie odrzucać brzydkie czy brzydzić się takich po Mokebe.

No i git, cieszę się, ze się rozumiemy.

Nawet mój partner do mnie nie zagadał, bo był przekonany, że nie ma szans.

No wlasnie to wyobraz sobie sytuację odwrotną o 180 stopni. Ze jestes tak brzydka ze
  • Odpowiedz
@programista1992: Powtórzę setny raz, że nie chce xD

Fajne, nie podobasz się byle komu, brak zazdrosnych obgadujacych lasek. Nie miałabym wątpliwości, że osoba mną zainteresowana jest z powodu mojej osobowości, a nie wyglądu. Chociaż aktualnie też nie mam, bo swojego partnera życiowego poznałam na najgorszym (wyglądowo) etapie swojego życia xD
  • Odpowiedz
AntyPrzegryw: Dobra nie chce już mi się tego ciągnąć, a i tak już się wydałem. Tak to ja @Przegrywiusz załatwiłem bana atencjuszce @zosiasamosia1: przez tyle miesięcy miałem srogą beczunię ze zgłaszania was, podsyłania wam tropów na Aurenę (XD). Dlaczego to robiłem? Ot taki relaksik w pracy, ile można się gapic w monitoring czy siedzieć na zapchanym kiblui ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dowód zrzut
AnonimoweMirkoWyznania - AntyPrzegryw: Dobra nie chce już mi się tego ciągnąć, a i ta...

źródło: comment_F5UwLmj548sZMyHkOELcDAtXiuI4d5Of.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Prawdziak: @Doomino taaaak, dlatego wsrod wszystkich znajomych wszystkie kobiety zajete, za to masa samotnych mezczyzn, to samo jak poczyta sie dane, samotnych mezczyzn jest z 2 razy wiecej niz kobiet. Kobieta moze poznac kogos wszedzie nie muszac doslownie nic robic. Aplikacje randkowe i ma do wyboru do koloru. A jak nie to to co wczesniej sama wspomnialas. Tylko nie pisz mi bajek jak to ciezko bo przeciez musi czekac az ktos zacznie tance godowe bo dobrze wiesz, ze ci sa wszedzie i grzecznie beda wykonywac te debilne czynnosci.

Oczywiscie, ze nalezy sie poddac, Japonczycy juz w wiekszosci to zrobili, gatunek, ktory mial taki potencjal intelektualny, a u ktorego zasady opieraja sie o zasady pozostalych - prymitywnych gatunkow de facto nie zasluguje na istnienie. Z reszta sam fakt, ze ludzie jak Newton czy Tesla sie nie rozmozyli, a rozmnazaja sie dzieci sebkow i karynek jasno to pokazuje.

Pozostaje korzystanie z tindera i liczenie na cud, oczywicie bez zadnych odstawiania cudow, do kazdej wklejanie tego samego tekstu (hej, co tam), a jak jakas liczy na kogos kreatywnego to niech sama bedzie kreatywna. Niech bedzie ta zmiana, ktorej oczekuje w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem o jakiej grupie wiekowej mówisz. Jeżeli 25+ to dziwi Cię brak samotnych kobiet przy nadwyżce mężczyzn? Nie wiem skąd masz to przekonanie, że kobiety wszędzie gdzie nie pójdą dostają atencję, ale jesteś mocno oderwany od rzeczywistości. U sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona.
Japonię mocno pogrążył patriarchat, na szczęście w Europie nie idziemy w tę stronę. Przy okazji mają problem z pokoleniem no-life na garnuszku rodziców. U
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Aha, to my mamy pajacować i was zabawiac zebyscie sie smialy i wtedy laskawie dacie nam szanse? Wezcie sie pieprznijcie czyns ciezkim w leb
@Anhed: @Pimenista po prostu zarówno kobieta jak i mezczyzna maja byc soba zainteresowani a nie ze facet "musi miec gadke" i pajacowac zeby pieprzona ksiezniczke uszczesliwic
  • Odpowiedz