Wpis z mikrobloga

PIS powinien jak najszybciej podwyższyć stopy procentowe i wprowadzić podatek katastralny bo sytuacja na rynku nieruchomości jest w polsce już dramatyczna - janusze masowo wykupują mieszkania "pod inwestycję" przez co młodzi polacy nie mają gdzie mieszkać. Spróbujcie sobie coś kupić od dewelopera - 90% jest wykupiona już przed wbiciem łopaty.

Spekulanci już tak podwyższyli cenę metra kwadratowego, że przeciętnego polaka nie stać nawet na jedną trzecią mieszkania. Rząd powinien coś z tym zrobić bo będzie tylko gorzej, rośnie nam nowa kasta rentierów którzy będą w posiadaniu 95% lokali na rynku i będą doić resztę społeczeństwa.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kupnomieszkania #kredythipoteczny #krakow ##!$%@? #nieruchomosci #gospodarka #ekonomia #mieszkania #bekazpisu #pracbaza #zalesie #gorzkiezale #deweloperka #polityka
Pobierz S.....b - PIS powinien jak najszybciej podwyższyć stopy procentowe i wprowadzić podat...
źródło: comment_ne2FPJlPWI3BvHDP5Zx8TUGI8tCgP8md.jpg
  • 67
O ty cesarzu rynkow finansowych, powiedz prosze w co inwestowac, zeby nie zostac nazwanym januszem xD


@DobrzeNaoliwioneLozysko: Hoho, ale ironia śmieszna ohoho ikdse

OPa pytaj, a nie mnie. Napisałem wg. OPa, czyli odniosłem się do jego słów. Sam jakbym miał hajs też bym kupił mieszkanie pod inwestycję pewnie. Zresztą pisałem już o tym wyżej, alr nie chciało Vi się dalszych komentarzy pisać bo musiałeś napisać "śmieszny" komentarz
@Scaab: to zwykłą bańka, niedługo to jebnie, wtedy będzie ból dupska jak w przypadku frankowiczów że nie wiedzieli że cena mieszkań nie jest stała, rynek się nasyca w mieszkania na wynajm, ceny zaczną spadać i przestaną pokrywać koszty rat kredytu i utrzymania mieszkania.