Wpis z mikrobloga

Tanie wino, las i black metal w tle to są rzeczy, które ludzkie śmiecie lubią najbardziej.
Samotność potrafi dobić, zwłaszcza jeśli nie ma się tej zdolności do dzielenia się swoimi uczuciami. Dlatego pokochałem wykop bo zawsze ktoś może poczytać te wysrywy, a nuż znajdzie się ktoś o zbliżonym światopoglądzie.
Wracając do wina, jak dla mnie ten gorzki fajrant jest równie dobry co malinowy, tylko taki bardziej w ziołowych klimatach.
Generalnie, polecam dla ludzi którzy nie mają celu w życiu podobnie jak ja.
Pozdrawiam wykop, i pije Wasze zdrowie.
Dajcie mi śnieg!
#pijzwykopem #przegryw #samotnosc #zalesie
PrayB4Sleep - Tanie wino, las i black metal w tle to są rzeczy, które ludzkie śmiecie...

źródło: comment_l90bESJxKDWGhf0aXkKuSCBU1191nq8u.jpg

Pobierz
  • 43
@AgresywnyKardiolog Każdy teraz kogoś od razu kopiuje. Bo przecież jest tylko 1 człowiek w całym kraju z podobnymi "zainteresowaniami".
Jakbym pisał wiersze to też ktoś by powiedział, że kopiuje innego autora bo piszę o #!$%@? rzeczywistości.
Chciałbym żeby ludzie mieli chęć chodzenia po lesie i choć krztynę szacunku dla natury.
Kiedy oni będą gnić w grobach, natura będzie wciąż taka sama.
Bo przecież jest tylko 1 człowiek w całym kraju z podobnymi "zainteresowaniami".


@PrayB4Sleep: Chodzi o takie same zdjęcia (lasu, tanich win z biedronki), taki sam styl pisania, wrzucanie podobnej muzyki i podobną rękę nawet.

To widzę po pobieżnym przeglądnięciu twojej aktywności. Gdybym ją przestudiował dokładniej znalazłbym jeszcze więcej podobieństw.

Nawet jeśli jesteś inną osobą to nie próbuj zaprzeczać, że wszystko zerżnąłeś od niego.
@AgresywnyKardiolog No to gratuluję, że Ci się chciało wyszukiwać teorii z dupy. Powiem tak - podaj mi przykład osoby słuchającej metalu, która nigdy nie piła tanich win w lesie. W sumie jestem na tyle porobiony, że nie chce mi się tłumaczyć, no bo po co? Dwóch mirków z wykopu zna mnie osobiście więc oni wiedzą jaki jestem.