Wpis z mikrobloga

Wpadłem pięć minut temu do warsztatu ze zleceniem dla techników. Żyjemy zgodnie bardziej niż zgodnie bo nigdy nie dostali ode mnie niczego 'na wczoraj' a czasami wnioskowałem o bonusy dla nich.

Zadanie z kategorii ogłupiających w rodzaju 2 konektory po 28 pinów każdy trzeba rozprowadzić według schematu na 18 konektorów po 2-3 piny każdy.

Od wejścia krzyczę 'Guys, does somebody want a monkey job ?' W tym momencie oczy wszytkich skierowały się na siedzącego w rogui jednego technika-murzyna, który własnie w--------ł banana...


#emigracja #uk #humorsytuacyjny #pracbaza #praca
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wujek_Fester: bez przesady, nikt tutaj nie szkaluje i nie twierdzi, że każdy kto nie gada jak native jest podczłowiekiem. Ja na przykład lubię jak ktoś z czysto kronikarskiego obowiązku wytyka błędy językowe, bo zawsze można sobie wtedy zapamiętać poprawną formę i nie robić błędów w przyszłości. Lepiej tak, niż utrwalać złe nawyki.
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: jak śmiesz mówić somebody w pytaniu chuju! Robisz wstyd całemu narodowi chuju! Nie po to papieża na Polaka wybrali by potem taki wstyd robić przed zagranicą chuju! Nie o taki naród mój dziadek trzy razy umarł w powstaniu warszawskim! CHUJU! ( ͠° °)

PS:

  • Odpowiedz
@Royal_Email W sensie że na przykład trolling is a art? Generalnie staram się pilnować, się czasem widać że spędziłem trochę czasu w Stanach i wyskakują mi rzeczy typu I went to the hospital zamiast I went to hospital. Dlatego właśnie fajnie jak ktoś poprawia, bo nawet człowiek bez tego nie pomyśli że źle mówi.
  • Odpowiedz
@kwiatosz: Z tym, że "wziąść" to błąd (chociaż w mowie to g---o nie błąd, po prostu język ewoluuje),a po angielsku jeżeli coś proponujesz albo kogoś o coś prosisz raczej mówisz somebody niż anybody. Op powiedział normalnie, a wy się nie znacie a p-------------e.
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek Nie możesz uczciwie powiedzieć że się do kogokolwiek p-------------m za użycie somebody patrząc na moje posty. Zauważyłem jedynie, że artykuł zalinkowany przez OPa obala, a nie potwierdza, jego słowa dotyczące tego czy jest to błąd.
  • Odpowiedz