Wpis z mikrobloga

No bez jaj... Wszystkie miejsca parkingowe na Wyzwolenia (od Kilińskiego do Lubomirskiego) usuną. Chyba kogoś tam w ZDiTM pogięło #szczecin
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dorotka-wu ja tam jeżdżę tylko do księgarni i już teraz jest problem ze znalezieniem miejsca parkingowego. Od biedy będę parkować u mamusi niedaleko i butem iść. Ale nie widzę celu i sensu w tej przebudowie. Przecież można by przebudować ulicę i chodniki i chociaż część z tych miejsc zostawić. Tak samo na Orła Białego. Z jeden strony lepiej pod względem turystycznym byłoby, gdyby tam był dobrze zagospodarowany plac do wypoczynku, z
  • Odpowiedz
@Dorciqch: nic nie mow, pracuje tutaj i jeżeli jestem chwile po 8 to juz nie zaparkuję. a maja jeszcze ususnąć więcej miejsc i jak będzie ok to wybuduja parkinkowiec za ileś tam lat. Wydaje mi się, że powinno to działać w drugą stronę, najpierw parkingowiec a potem niech zabierają miejsca. Chcą nas przymusić do komunikacji miejskiej, ale jeżeli ode mnie jezdzi jeden autobus, w godzinach szczytu jezdzi jak chce bo
  • Odpowiedz
  • 0
@dorotka-wu albo z pięcioma przesiadkami po drodze. Inna sprawa, że parkingi strasznie ludzi rozleniwiają i niektórym jest za daleko przejść 100 m od zaparkowanego samochodu do miejsca docelowego
  • Odpowiedz
@dzieju41: jazda na skuterze elektrycznym skończyła się wywrotką, jazda na rolkach skończyła się dwiema operacjami... nie wiem czy jazda czymś prócz samochodu jest dla mnei bezpieczna :P

@Dorciqch: no ja mam tylko jedną przesiadkę do centrum ale poza godziną 7 i 15 jezdza co 20-30 minut także albo jestem 20 minut za wczesnie albo spozniona 20, stąd wybór auta. Sama też parkowałam koło starego miasta ale tam się
  • Odpowiedz
  • 1
@dorotka-wu a na rowerze miałaś jakieś przygody, czy nawet nie próbujesz po rolkach i skuterze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja na wyzwolenia do księgarni mam w sumie tylko jeden autobus (od przystanku kawałek do przejścia jest, ale bez dramatu), więc niby bez przesiadki, ale za to przez przebudowę węzła Łękno, więc korki ogromne. A, że w korkach jak nie prowadzę to mnie bierze choroba lokomocyjna, to na
  • Odpowiedz
@Dorciqch: na rowerze było poki co bez problemu, ale po co kusić los... w dodatku nie wyobrazam sobie jezdzic w zimie, i tak za czesto choruję, i przy astmie to płuca by mi wyleciały jadąc od kołłątaja aż na osiedle sienno non stop pod górkę :P a kolejna sprawa u mnie w pracy nie ma opcji podpiecia roweru wiec trzeba go wnosić na 3 piętro...
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier nie każdy jest sprawny i może długie dystanse robić, a na tym odcinku jest między innymi bank. Powiedz starszym osobom na przykład żeby szły od Manhattanu do pod górę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier no tak, ale jak już bedziesz chciał być miłym wnuczkiem i babcie podwieźć to nawet nie masz gdzie jej kulturalnie wysadzić (tak, więc zawsze możesz stanąć na środku jezdni i narazić się tym kierowcą za tobą)
  • Odpowiedz