Wpis z mikrobloga

Mirki ugotowałem se kasze gryczaną białą na obiad a jak przesypałem na talerz to zobaczyłem takie o to stworzenia.
Co to jest?
Nie pytam czy to jest szkodliwe bo wiem że nie jest, podejrzewam że wczoraj też je zjadłem bo jadłem tę samą kaszę i nic mi w sumie nie jest. Pytam z czystej ciekawości. Takie robaki to mają w ogóle jakieś wartości odżywcze? Mam za mało białka w diecie także tego, no...
#gotujzwykopem #pytanie #kiciochpyta #mikrokoksy #jedzenie #robaki #owady #zdrowie
t.....m - Mirki ugotowałem se kasze gryczaną białą na obiad a jak przesypałem na tale...

źródło: comment_6A6ZsDSMHwBkPYn76Fmp4m4phwV9R8LO.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@umiem_tagowac: Co już nie ma się do czego #!$%@?ć tylko do "XD"? XDDD Oj dzieciaku dzieciaku, łyknij lekarstwa i do spania XD Ja to w sądach bywałem co najwyżej w charakterze świadka a w aresztach w odwiedzinach. XD A Ty wychodzisz czasem z piwnicy czy tylko stamtąd szczekać umiesz? Ciekawe ile mi Kaczor zapłaci za zgnojenie takiego farmazona jak ty? XD
  • Odpowiedz
@umiem_tagowac: Chciałbym Cie zobaczyć na ulicy jaki jesteś odważny i wyszczekany. XD Jaki jesteś zaradny życiowo, finansowo, towarzysko. XD Jak twoją jedyną radochą z życia jest #!$%@? się na gównoportalu do ludzi i cieszenie się pod nosem w samotności XD Ale ty musisz mieć marne życie typie. Współczuję ci XD I pamiętaj o tych lekach przed snem. xD
  • Odpowiedz
- i tu wchodzi pułapka Bros, bo samce lecą do niej czując feromon nie lecą zapładniać jaj

- jak nie masz moli to taką pułapką możesz zwabić samce od sąsiada.


@staryhaliny: No i co z tego, że może i zwabi samce od sąsiada? One się przykleją do pułapki i po filipku. Nie zwabią samic a to one składają jaja i służą rozmnażaniu
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: tak jak ktos wyzej napisal, larwy mola spozywczego. mialem tych malych #!$%@? pelno w szafkach, legna sie najczesciej w starym jedzeniu (u mnie zaczelo sie od starych orzechow porozwalanych po szafce), wiec czeka Cie remanent calej zywnosci...
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: zainwestuj w brosa. Pojemniki najszczelniejsze i tak nie pomogą. Mnie wlazły kiedyś do szczelnej puszki metalowej z Vegetą. Dopiero bros regularnie zmieniany pomógł. Nawet jak jakiś molik raz na dwa lata śmignie to i tak nie ma szans na rozmnożenie. Polegnie na polu brosa
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Wygląda jak larwy mola spożywczego. Przejrzyj wszystkie produkty w szafkach łącznie z przyprawami i rzeczami teoretycznie w szczelnych pudełkach bo te #!$%@? przez palstik się przegryzą bez niczego. Patrz czy produkty nie są posklejane taką jakby pajęczą nicią. Wszystko co budzi wątpliwość do wora a wór z domu. Jesteś na wojnie na wyniszczenie, jak nie zadziałasz szybko to zaraz po szafkach będą latać takie mini ćmy i stać jajami
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: one zwykle wylaza na noc w dzień ich praktycznie nie widać. Najlepiej w markecie kup takie przylepne pułapki na mole spożywcze i połóż na szafkach w kuchni na kilka dni jak ci się nalapia to masz problem.
  • Odpowiedz