Wpis z mikrobloga

Jestem z siebie dumny, bo dziś sam zrobiłem obiad. Dla tych co mnie nie znają, urodziłem się z szeregiem wad genetycznych i rozwojowych między innymi wodoglowie, przez co trudno mi zapamiętać różne rzeczy i się skupić. A gotowanie na pewno wymaga skupienia. Zrobiłem zupę pieczarkową. Tak, wiem zupa robi się praktycznie sama, no ale zawsze. Kiedy się urodziłem lekarze mówili, że nie przeżyje doby, a jak już to nie będę mówił, słyszał, chodził anie widział. A tu proszę. Kolejny krok do samodzielności zaliczony.

Chyba bardzo mi pomógł w tym sport, bo zauważyłem że odkąd go uprawiam to jest mi łatwiej dużo robić wiele rzeczy. Więc #mikrokoksy

#chwalesie #gownowpis #sukcesbardzobardzo
  • 75
@4kroki: Ostatni raz. Nie uznaję liter "@4kroki: " jako początku zdania. Jest to element, który służy do tego, aby u Ciebie pojawiło się powiadomienie. Więc wpisuję tych parę liter albo robi to za mnie wykop i potem zaczynam zdanie. Czy ten techniczny element należy do zdania? Dyskusyjne. Jestem zdania, że nie. A reguła, którą przywołałeś dotyczy dwukropku w środku zdania.

(...) pytanie jest krótkie: czy po dwukropku pisze się dalej z
Byku, chciałem tylko powiedzieć że właśnie przeczytałem wszystkie twoje wpisy i trzymam mocno za Ciebie kciuki, żeby życie Ci się ułożyło jak najlepiej. Może ze śpiewaniem coś więcej ci wyjdzie