Wpis z mikrobloga

Elo, czy da się smartfonem podłączyć do dwóch identycznych urządzeń naraz? Sprawa wygląda tak, że mam sobie wzmacniacz gitarowy z dwoma wejściami AUX - jednym na słuchawki, a drugim do podłączenia telefonu, coby odpalić sobie jakiś utwór przez wzmacniacz i #!$%@?ć na gitarze razem z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem o tym, żeby zainwestować w dwa adaptery Bluetooth AUX (pic rel), ten w wejściu nr 1 byłby odpowiedzialny za przesyłanie utworu do wzmaka, a numerek 2 za odesłanie wygenerowanego dźwięku do telefonu, cobym mógł sobie go słuchać w słuchawkach (Bluetooth ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Da to się?

#elektronika #smartfon #android #gitaraelektryczna
Pobierz Psychopathy_Red - Elo, czy da się smartfonem podłączyć do dwóch identycznych urządzeń...
źródło: comment_Gf6OnQRoaBAeJRVSY7hYUcJ1MG6E8RpM.jpg
  • 7
@Psychopathy_Red: #!$%@? duże opóźnienie, czy się da? Nie, a już na pewno nie według twojego planu.

Możesz natomiast kupić choćby stare/(nowe?) słuchawki *analogowe* radiowe/podczerwieniowe (żeby wyeliminować opóźnienie) i je wpiąć do wyjścia ze wzmaka do wejścia po prostu wpiąć telefon. Inne opcje jakie mi przychodzą do głowy to wykorzystanie oprogramowania _Snapseed_ i dwóch telefonów (androidów/smartfonów)