Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że ten wpis nie zostanie usunięty, bo już w tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że nie zawiera żadnych treści zakazanych przez polskie prawo, nie nawołuje do popełnienia jakiegokolwiek czynu zabronionego oraz nie godzi w czyjekolwiek dobra osobiste.

Szanowne anonki, nie oszukujmy się, brzydki mężczyzna na obecnym rynku matrymonialnym ma 3 opcje:

1. Divy (w mojej opinii najbardziej logiczna opcja)

Oszczędność czasu (randki, które kosztują i z których oczywiście może nic nie wyniknąć, czas który się zmarnował, a tutaj na roksie jest 100% pewność aktu kopulacji).

Po drugie brak jakichkolwiek zobowiązań (przecież one nawet nie podają prawdziwych imion ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Po trzecie możliwość czerpania z aktu kopulacji co chcesz - niektóre divy oferują różne udziwnienia, fetysze, a z jakąś zwykłą różową nigdy nie wiadomo na co trafisz - albo będzie lubić to co Ty, albo kłoda i ''zajmij się mno ciulu''. I - przede wszystkim - jeśli jesteś przeciętny/mało atrakcyjny - dwie najważniejsze rzeczy - ''oszukanie systemu'' czyli dostęp do kobiet dużo atrakcyjniejszych niż Ty sam oraz kolejne, równie ważne - zachowanie rigczu, bo nie pajacujesz jak robak żeby i tak s--s miał chad, a Ty wypełniłeś jej czas, zapewniłeś rozrywkę i postawiłeś kolację. Wypowiedział się o tym @Ekspert_z_NASA

2. Związać się z brzydka na swoim poziomie (bezsens, ani Ty nie będziesz kochał i pożądał jej ani ona Ciebie, a skoro i tak masz bankomacić to lepiej zapłacić atrakcyjnej prostytutce)

Niejeden chad ma to do siebie, że czasem zarucha coś nawet poniżej swoich standardowych oczekiwań, tak dla sportu też, żeby spuścić z krzyża i zapomnieć za dwie minuty, tak żeby było na liczniku zawsze o jedną więcej.
Niestety różowe myślą, że są takie wspaniałe, bo chad je chciał na jeden raz i teraz uważają, że chad im się pełnoprawnie należy - nie chciał ich do związku, lecz tylko na chwilę używając ich uprzyjemnić sobie czas w wiadomy sposób.
Taka szara myszka upatruje w chadzie i jego bolcu nie tylko orgazmu, ale także podbicia ego, dlatego tym bardziej zdradzi, jeśli jest średnio atrakcyjna, a podbija chad.

Nawiasem mowiac – to zawsze facetom zaleca się obniżenie wymagań. Gdy tylko kobieta cos takiego słyszy to reakcje wahają się od wyśmiania po święte oburzenie „spadaj stulejarzu, wole być sama niż z toba przegrywie, to ze jestem brzydka i gruba nie zmienia faktu ze godzien mnie jest tylko Chad Chadowski”

3. Mgtow i odpuszczenie relacji z kobietami, skupienie się na hobby, gromadzeniu majątku i tak dalej.

Wiadomo, że bieg za kobietami zaprowadzi cię nigdzie indziej jak na dno (no chyba, żeś chad, ale to wtedy one za tobą biegają, a w zasadzie wbiegają ci na bolca ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zawsze możesz nie mieć powodzenia i dziewczyny, rigczu i pieniędzy, ale zdecydowanie lepiej jest nie mieć powodzenia i dziewczyny, za to mieć rigcz, spokój psychiczny i harmonię oraz pieniądze na twoje zachcianki (między innymi luksusowe prostytutki, zdecydowanie milsze, ładniejsze i robiące ci dobrze lepiej niż przeciętna Polka.
Ponadto pragnę podkreślić, iż statystyki rozwodów są jakie są https://adwokatrodacki.pl/blog/statystki-spraw-o-rozwod-w-polsce/ rozwód dla mężczyzny to:
- utrata co najmniej połowy majątku
- de facto utrata dzieci (bo jak inaczej nazwać widzenie się z dziećmi w 1 weekend na 2 tygodnie?)
- alimenty ustalane od MOZLIWOSCI zarobkowych czyli przykładowo jeśli jesteś programistą w Polsce C i zarabiasz 4000 a mógłbyś przenieść się do stolicy i zarabiać 12000 to sąd naliczy alimenty tak jakbyś zarabiał 12000.
- przeważnie fałszywe oskarżenia o p-----c domową/molestowanie dzieci aby jeszcze bardziej uwalić w sądzie byłego męża.

Krótko mówiąc jest to piekło dla mężczyzny więc nie dziwne, że przy takich statystykach rozwodów, statystyki samobójstw wśród mężczyzn prezentują się tak jak się prezentują. https://noizz.pl/not-just-a-mood/raport-who-polscy-mezczyzni-w-czolowce-samobojstw-w-europie/nrdf05r

Kobiety mają zewsząd pomoc (parytety na studia/do pracy, nizszy wiek emerytalny i tak dalej) a jeśli facet ma kryzys to usłyszy „bądź mężczyzną, nie użalaj się, hehe do psychiatry chodzisz? Co ty czubek jakiś jesteś?”

#zwiazki #tfwnogf #tinder #badoo #slub #malzenstwo #rozowepaski #blackpill #redpill #przegryw
#roksa #divyzwykopem #mgtow
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
"Oszczędność czasu (randki, które kosztują i z których oczywiście może nic nie wyniknąć, czas który się zmarnował, a tutaj na roksie jest 100% pewność aktu kopulacji"
No nie wiem, kiedyś czytałem o gościu co jak podczas rozmowy z diva miał opowiedzieć coś o sobie i swoim życiu to ta się rozmyslila i mu spie*dolila xD
  • Odpowiedz
No nie wiem, kiedyś czytałem o gościu co jak podczas rozmowy z diva miał opowiedzieć coś o sobie i swoim życiu to ta się rozmyslila i mu spie*dolila xD


@Zimnok: może powiedział jej, że ma konto na vikop.ru ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ale myślę, że coś takiego niby może się stać, ale jest mało prawdopodobne, nawet bardzo. Zresztą wtedy wyjmujesz telefon i jedziesz do następnej.

@programista1992: jeśli chodzi o rozwody to warto dodać, że prawdziwa jazda zaczyna się w momencie, kiedy przychodzi do rozwodu z orzeczeniem o winie,
  • Odpowiedz
@programista1992: Pierwsza i trzecia opcja jest dobra, jeśli jesteś jedną z niewielu osób, która oprócz głodu seksu, ma też potrzebę intymnych relacji. Właściwą opcją jest wzięcie jakiejś przeciętnej czy poniżej przeciętnej laski, bo uczucie i przywiązanie można wypracować.
  • Odpowiedz
przywiązanie można wypracować.


@push3k-pro: Imo racjonalizowanie sobie związku. "W sumie ta honda civic jest najlepsza. Po co mi Ferrari? Duzo pali, drogie w utrzymaniu i na pewno jakis zlodziej sie skusi" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wypracowane uczucie jest równie mocne.


@push3k-pro: Moze faceci tak potrafią. Kobieta bedzie dalej miala w glowie Chada ktory ją poprosił 10 lat temu do tańca i ją rozdziewiczył podczas gdy z tobą będzie dla kasy/ze strachu przed samotnością/bo kolezanki wyszly za maz a zaden przystojniak nie jest nią zainteresowany
  • Odpowiedz
@tomek001: Tak, ale wiadomo, ze one polecą na biały kolor skory (egzotyka i kasa) wiec rowniez w szczerą miłość bym wątpił. Poza tym - pojedziesz do Azji, nastepnie wybierzecie sie do Europy na wakacje i ona Cie zdradzi z bialym Chadem. Warto? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@programista1992:

Moze faceci tak potrafią. Kobieta bedzie dalej miala w glowie Chada ktory ją poprosił 10 lat temu do tańca i ją rozdziewiczył podczas gdy z tobą będzie dla kasy/ze strachu przed samotnością/bo kolezanki wyszly za maz a zaden przystojniak nie jest nią zainteresowany

Ale pojawianie się uczucia mimo braku efektu wow na początku to domena kobiet.
  • Odpowiedz
Ale pojawianie się uczucia mimo braku efektu wow na początku to domena kobiet.


@push3k-pro: Chyba uczucia do kasy ( ͡º ͜ʖ͡º) naprawde wierzysz, ze kobiety pozadaja szczerze mireczkow 5/10? Skoro tak, to skad tyle zdrad, rozwodow i tak dalej? Dlaczego mireczek na tinderze nic nie zdziala? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Absolutna większość przeciętniaków sobie radzi na rynku matrymonialnym


@push3k-pro: Jesli fakt, ze kobiety 4/10 sa z nimi dla kasy, z braku laku/i tach ich zdradzaja z Chadami nazywasz "radzeniem sobie na rynku matrymonialnym" to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Oczywiscie, to czysty przypadek, ze Chady maja kobiety na pstrykniecie palcami (i w realu i na tinderze). Kobiety szczerze pozadaja Mireczkow 4-5/10. A te wszystkie posty na wykopie i zjawisko inceli to sa jakies chore fantazje nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz