Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że ten wpis nie zostanie usunięty, bo już w tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że nie zawiera żadnych treści zakazanych przez polskie prawo, nie nawołuje do popełnienia jakiegokolwiek czynu zabronionego oraz nie godzi w czyjekolwiek dobra osobiste.

Szanowne anonki, nie oszukujmy się, brzydki mężczyzna na obecnym rynku matrymonialnym ma 3 opcje:

1. Divy (w mojej opinii najbardziej logiczna opcja)

Oszczędność czasu (randki, które kosztują i z których oczywiście może nic nie wyniknąć, czas który się zmarnował, a tutaj na roksie jest 100% pewność aktu kopulacji).

Po drugie brak jakichkolwiek zobowiązań (przecież one nawet nie podają prawdziwych imion ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Po trzecie możliwość czerpania z aktu kopulacji co chcesz - niektóre divy oferują różne udziwnienia, fetysze, a z jakąś zwykłą różową nigdy nie wiadomo na co trafisz - albo będzie lubić to co Ty, albo kłoda i ''zajmij się mno ciulu''. I - przede wszystkim - jeśli jesteś przeciętny/mało atrakcyjny - dwie najważniejsze rzeczy - ''oszukanie systemu'' czyli dostęp do kobiet dużo atrakcyjniejszych niż Ty sam oraz kolejne, równie ważne - zachowanie rigczu, bo nie pajacujesz jak robak żeby i tak s--s miał chad, a Ty wypełniłeś jej czas, zapewniłeś rozrywkę i postawiłeś kolację. Wypowiedział się o tym @Ekspert_z_NASA

2. Związać się z brzydka na swoim poziomie (bezsens, ani Ty nie będziesz kochał i pożądał jej ani ona Ciebie, a skoro i tak masz bankomacić to lepiej zapłacić atrakcyjnej prostytutce)

Niejeden chad ma to do siebie, że czasem zarucha coś nawet poniżej swoich standardowych oczekiwań, tak dla sportu też, żeby spuścić z krzyża i zapomnieć za dwie minuty, tak żeby było na liczniku zawsze o jedną więcej.
Niestety różowe myślą, że są takie wspaniałe, bo chad je chciał na jeden raz i teraz uważają, że chad im się pełnoprawnie należy - nie chciał ich do związku, lecz tylko na chwilę używając ich uprzyjemnić sobie czas w wiadomy sposób.
Taka szara myszka upatruje w chadzie i jego bolcu nie tylko orgazmu, ale także podbicia ego, dlatego tym bardziej zdradzi, jeśli jest średnio atrakcyjna, a podbija chad.

Nawiasem mowiac – to zawsze facetom zaleca się obniżenie wymagań. Gdy tylko kobieta cos takiego słyszy to reakcje wahają się od wyśmiania po święte oburzenie „spadaj stulejarzu, wole być sama niż z toba przegrywie, to ze jestem brzydka i gruba nie zmienia faktu ze godzien mnie jest tylko Chad Chadowski”

3. Mgtow i odpuszczenie relacji z kobietami, skupienie się na hobby, gromadzeniu majątku i tak dalej.

Wiadomo, że bieg za kobietami zaprowadzi cię nigdzie indziej jak na dno (no chyba, żeś chad, ale to wtedy one za tobą biegają, a w zasadzie wbiegają ci na bolca ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zawsze możesz nie mieć powodzenia i dziewczyny, rigczu i pieniędzy, ale zdecydowanie lepiej jest nie mieć powodzenia i dziewczyny, za to mieć rigcz, spokój psychiczny i harmonię oraz pieniądze na twoje zachcianki (między innymi luksusowe prostytutki, zdecydowanie milsze, ładniejsze i robiące ci dobrze lepiej niż przeciętna Polka.
Ponadto pragnę podkreślić, iż statystyki rozwodów są jakie są https://adwokatrodacki.pl/blog/statystki-spraw-o-rozwod-w-polsce/ rozwód dla mężczyzny to:
- utrata co najmniej połowy majątku
- de facto utrata dzieci (bo jak inaczej nazwać widzenie się z dziećmi w 1 weekend na 2 tygodnie?)
- alimenty ustalane od MOZLIWOSCI zarobkowych czyli przykładowo jeśli jesteś programistą w Polsce C i zarabiasz 4000 a mógłbyś przenieść się do stolicy i zarabiać 12000 to sąd naliczy alimenty tak jakbyś zarabiał 12000.
- przeważnie fałszywe oskarżenia o p-----c domową/molestowanie dzieci aby jeszcze bardziej uwalić w sądzie byłego męża.

Krótko mówiąc jest to piekło dla mężczyzny więc nie dziwne, że przy takich statystykach rozwodów, statystyki samobójstw wśród mężczyzn prezentują się tak jak się prezentują. https://noizz.pl/not-just-a-mood/raport-who-polscy-mezczyzni-w-czolowce-samobojstw-w-europie/nrdf05r

Kobiety mają zewsząd pomoc (parytety na studia/do pracy, nizszy wiek emerytalny i tak dalej) a jeśli facet ma kryzys to usłyszy „bądź mężczyzną, nie użalaj się, hehe do psychiatry chodzisz? Co ty czubek jakiś jesteś?”

#zwiazki #tfwnogf #tinder #badoo #slub #malzenstwo #rozowepaski #blackpill #redpill #przegryw
#roksa #divyzwykopem #mgtow
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba uczucia do kasy ( ͡º ͜ʖ͡º) naprawde wierzysz, ze kobiety pozadaja szczerze mireczkow 5/10? Skoro tak, to skad tyle zdrad, rozwodow i tak dalej? Dlaczego mireczek na tinderze nic nie zdziala? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@programista1992: ogólnie piszesz sporo prawdy, ale z powyższym się nie zgodzę. Zdradza się zazwyczaj dla emocji i z nudów, a nie tylko dlatego, że ktoś
  • Odpowiedz
@programista1992: Wszedłem dzisiaj na roksa i poprzeglądałem sobie co niektóre ogłoszenia tych Pań z wybranego przez siebie miasta. I to co bym powiedział to to że niekoniecznie jest to najlepsza opcja. Osobiście to miałbym spore opory przed ewentualnym korzystaniem z tego typu usług, nawet gdyby ktoś za mnie zapłacił albo miałbym tyle kasy, że nie miałbym co z nią zrobić.

Niektóre Panie żądają np. za całą noc i 5 tys.
  • Odpowiedz
Dla faceta nie dość że to poniżające i obdarcie z godności

No tak bo bycie z rozsądku z 2/10 i usługiwanie jej/płacenie na randkach/pajacowanie do niej to nie jest obdarcie z godności ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą ja tego tak nie postrzegam. Pojscie do fryzjera tez postrzegasz jako obdarcie z godności bo sam się nie ostrzyżesz? ( ͡º ͜ʖ͡º) Usługa jak usługa.

Absolutnie nie wierzę że tego typu usługi nie są kontrolowane przez jakichś mafiozów i że te Panie pracują same w wolnym zawodzie.

A ja wierzę. To nie są lata 90-te. Gangusy mają teraz inne, znacznie bardziej
  • Odpowiedz
Jeśli tak nienawidzisz kobiet to bądź z chłopem, proste.

Kolejny niesmiertelny tekst kobiet. Nie uwazasz kobiet za boskie istoty? Zostan homo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie. Nie odczuwam wobec Was nienawiści, ale nie ubóstwiam Was również. Tak samo pragniecie seksu z atrakcyjnymi osobnikami plci przeciwnej jak i my. Tylko ze my sie z tym nie kryjemy i nie wciskamy kitu, ze liczy sie charakter.
Jesli masz czwartą opcję
  • Odpowiedz
@programista1992:
Co ty masz w ogóle we łbie. 1 i 2 są tak masakrycznie idiotyczne
Samorozwój - tu leży odpowiedź, poza tym znam masę brzydkich chłopów z ładnymi dziewczynami, a taką j----ą betą jesteś przez własne myślenie
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
poza tym znam masę brzydkich chłopów z ładnymi dziewczynami


@animramra: Oho kolejny "moj kolega ma 160 cm wzrostu, jest lysy i gruby i co tydzien spotyka sie z nową modelką" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

taką j----ą betą jesteś przez własne myślenie

No tak, przez własne myślenie nieatrakcyjni faceci nie mają powodzenia. Chady mają za to inne myślenie i dlatego mają takie powodzenie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@programista1992: Nic takiego nie napisałam, że masz uważać kobiety za boskie istoty... I nie każda wciska kit z charakterem, bo wielu facetów właśnie to samo mówi... Także 1:1.
Opcje mam taką by nie szukać kobiet w klubach czy wielkich miastach (chociaż tu też może być stereotyp). Chcielibyście "szarych myszek" czy jakoś tak, to poszukajcie w innych miejscach.
Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka. Tak samo bym mogła mówić, że każdy
  • Odpowiedz
Opcje mam taką by nie szukać kobiet w klubach czy wielkich miastach (chociaż tu też może być stereotyp). Chcielibyście "szarych myszek" czy jakoś tak, to poszukajcie w innych miejscach.


@Cortana: No tak, bo szare myszki nie pożądają przystojnych mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tylko te panie lekkich obyczajów z tindera lecą na wygląd i kasę. Szare myszki tylko na dobre serduszko i charakter ( ͡
  • Odpowiedz
@programista1992: Przecież napisałeś wcześniej, że każdy szuka atrakcyjnego partnera i z tym się zgadzam. Po prostu został stworzony stereotyp szarej myszki i tyle. A co do Tindera to sam powinieneś wiedzieć jakie tam są osoby. Normalną znajdziesz jedną na tysiąc jak nie więcej.
  • Odpowiedz
Po prostu został stworzony stereotyp szarej myszki i tyle

Zgadza się, stereotyp. Szara myszka tak samo pożąda tylko bogatych przystojniaków jak panny z tindera.

A co do Tindera to sam powinieneś wiedzieć jakie tam są osoby. Normalną znajdziesz jedną na tysiąc jak nie więcej.

Pełna zgoda, ale sporo ludzi przeszlo z realu w internet.

@Cortana:
  • Odpowiedz
@programista1992:

Pełna zgoda, ale sporo ludzi przeszlo z realu w internet.


Dlatego uwydatniły się pewne jednostki ludzi, o których cechach kiedyś się mówiło bądź znało, ale w mniejszości. Teraz o pewnych zachowaniach się mówi w internecie, dlatego wydaje się że jest tego pełno a po prostu o innych zachowaniach się nie mówi i tego tak nie widać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cortana wydaje sie ze jest tego pelno
Kazda kobieta moze sciagnac tindera i zdradzic anonka z przystojniakiem.
Kazda zona moze sie rozwieść z mężem i doprowadzić go do samobójstwa. Oficjalnie 1/3 to bardzo duzo. A ile sie nie rozwodzi bo kredyt/,dziecko/co ludzie powiedzo?
  • Odpowiedz
I na pewno znajdzie się sporo zainteresowanych wami dziewczyn, ale jak są poniżej jakiegoś tam wysokiego poziomu atrakcyjności, np. 7/10, to niech się gonią. Podczas gdy te wykopowe marudy same są na tej skali niżej


@whiteglove: przecież dzisiaj nawet 3/10 czy 2/10 chce chłopa dużo atrakcyjniejszego niż ona sama, a na tego zbliżonego do niej atrakcyjnością sama nie spojrzy, bo ma w głowę wdrukowane przez seriale, tindery i inne instagramy, że należy jej się chad. Druga sprawa, że nawet gdyby nie to, to i tak atrakcyjni ludzie podobają się każdemu, nieatrakcyjni nikomu. Dlatego gadka o tym samym poziomie atrakcyjności jest bez sensu - bo jaki w tym sens, jak się dwa 4/10 spotkają i jedno się drugiemu nie będzie podobało?
Poza tym przecież nie od dziś wiadomo, że to kobiety mają znacznie bardziej wyśrubowane wymagania co do wyglądu u mężczyzn. Wykopki często chcą zwykłą dziewczynę byle nie była gruba i dbała o siebie na poziomie takim jak każdy przeciętny człowiek, takich ludzi, którzy wymagają baby 11/10 nie jest dużo wbrew pozorom.

Dla faceta nie dość że to poniżające i obdarcie z godności, to jeszcze jest szereg ryzyk i wcale nie chodzi mi nawet o syfy tupu HIV czy temu podobne. Absolutnie nie wierzę że tego typu usługi nie są kontrolowane przez jakichś mafiozów i że te Panie pracują same w
  • Odpowiedz
Opcje mam taką by nie szukać kobiet w klubach czy wielkich miastach (chociaż tu też może być stereotyp). Chcielibyście "szarych myszek" czy jakoś tak, to poszukajcie w innych miejscach.

@Cortana: Ja bym wolał odwrotnych rad, nie czego nie robić, tylko co robić.
  • Odpowiedz