Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu, to mieliście rację, nie było jedzone, było rzygane xD
Nigdy w życiu nie czułem takiego smrodu, szambo przy tym czymś to wręcz pachnie. Sekundę po przebiciu wieczka puszki wykręciło mi ryja na lewą stronę. Jednak się nie poddałem i dzielnie walczyłem z tym wytworem belzebuba. Otworzyłem puszkę do końca i nawet próbowałem sobie zrobić z tym ścierwem kanapkę, ale zanim w ogóle udało mi się to zbliżyć do ust to zrzygałem się na żywopłot. Puszka od wczoraj stoi sobie na podwórku, bo jeszcze nie nabrałem sił, żeby się do niej zbliżyć i wypierdzielic do kosza. A jeszcze jak wróciłem do domu to widziałem przez okno jak jakis pies się przypałętał, może zaciekawiony zacnym aromatem otwartych sledziowych piekieł, ale jak do niej podszedł to się cofnął i ją obszczekał xD

Mirki, nie polecam się nawet do tego cholerstwa zbliżać.

#jedzzwykopem #rzygajzwykopem ##!$%@? #wtf #bederzigol #ciekawostki #szwecja #surstromming
GrammarNazi - Odnośnie tego wpisu, to mieliście rację, nie było jedzone, było rzygane...

źródło: comment_EyMq99fqBWYGjdfTjeEXaAGqv2i5glfA.jpg

Pobierz
  • 74
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrammarNazi: Ja też próbowałem I otworzyłem na wolnym powietrzu. Smierdziało ale bez przesady. W smaku te śledzie są bardzo słone I bardzo miękkie, choć nie najgorsze. Myślę że jak by nie ten smród to by były nawet dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)