Wpis z mikrobloga

Jestem zbyt leniwy i pijany aby sprawdzić, to się pytam.

Ile książek wiedźmina wypuścił Andrzej Sapkowski? Ile mniej więcej mają stron?

Jestem strasznym antyfanem czytania. Za małolata,a w sumie też trochę później (tak wychodziły) przeczytałem całą serię Harry Potter. Jedyne co mnie wciągnęło na tyle, że czytałem z ciekawością, a resztę miałem gdzieś(streszczenia) Teraz mam taką myśl, że może książki o wiedżminie to jest to coś co mnie zainteresuje. Grałem we wszystkie gry z tej serii.
Dosyć dobrze przypadł mi też do gustu ostatni serial netflixa.

#wiedzmin #wiedzmin3 #ksiazki #ksiazka #sapkowski #literatura
  • 13
  • Odpowiedz
@damian125: Z must have są dwa opowiadania i pięć sag. Siedem książek to ok. 1,5k stron - jest jeszcze Sezon Burz ale to "poboczna" książka i nie każdemu przypadła do gustu. Jestem antyfanem czytania jak ty, ale całość przeczytałem w 2 miesiące. Jak Ci opowiadanie nie przypadnie do gustu to po prostu porzucisz czytanie - spróbować warto.
  • Odpowiedz
@damian125: Ja aktualnie odświeżam sobie książki i mi sie podoba. Tak jak mowilem, audiobook jest z podzialem na role, takze jest to jakbys sluchal serialu, wiec powinno to do ciebie trafic. Z czasem jak wciagniesz sie w historię, to nie bedziesz musial zmuszac sie do czytania albo nawet audiobooka.
  • Odpowiedz
@damian125: to były jedyne książki jakie przeczytałem do końca z własnej woli. Na równi z grami, stokroć lepsze od serialu. Więc jeśli lubisz uniwersum Wieśka, to książki polubisz jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz