Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
Poznajesz #rozowa na #badoo,
-rozmowa się klei więc chcesz się z nią spotkać, ona się zgadza
-na spotkaniu spoko tylko że ona gada o byłym, ale ok pierwsze spotkanie niech będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-drugie spotkanie to samo nawijka o byłym praktycznie cały czas, już masz mieszane uczucia, ale kij w oko umawiacie się na kolejne
-trzecie spotkanie, jakby mogło być inaczej to samo temat: "jej były" a na domiar złego czujesz że ona zaczyna Ciebie sprowadzać na tak zwaną stopę pryjacielską
-jako rozsądny człowiek urywasz z Nią kontakt
-po jakimś czasie ona się do Ciebie odzywa i wyzywa od bezmózgów i że wszyscy faceci tacy sami xD #randkujzwykopem #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 15
@PierwszyPuchacz jestem różowa, ale miałam kiedyś spotkanie z typem, który mówił mi o pikantnych szczegółach związanych ze swoją byłą. Serio. Mówił wszystko. Powiedziałam mu wprost że nie mam ochoty spotykac się z chłopem który ciągle #!$%@? o swojej byłej jeszcze w taki sposób. Oczywiście się obraził i szantażował mnie że jeszcze się kiedyś spotkamy. ( _)

Od razu mówisz szczerze, a nie bawisz się w przedszkole. Przynajmniej byłaby może
Połowa gości na tinderze też nawija o swoich byłych. Jak nie wtrąci parę razy, że jest po rozstaniu, że jest/był nieszczęśliwy, to potrafią jeszcze całe historie opowiadać i domagać się współczucia ¯_(ツ)_/¯