Wpis z mikrobloga

dziewczyna w dużej części ma rację, a większość komentarzy to #!$%@? równanie do dołu #!$%@? DZIE INDZIEJ JEST GOŻEJ KWIII. taki właśnie obraz tego wstrętnego polskiego narodu - nie aspiruje do lepszego, wystarczy, że gdzie indziej jest gorzej i polaczek zadowolony


@Im_from_alaska: ludzie patrzą na średni poziom życia świata, porównują ilość ludzi w Polsce do światowej i wychodzi że statystycznie gdzie indziej jest faktycznie gorzej, a przyjdzie kretyn z tezą i
@DumnaAnemia jak słyszę taki tekst to wiem, że piszę go przegryw który nigdzie nigdy nie był a wyobrażenie o świecie ma z filmów w TV xD

Może Cię zaskoczę ale na przykład w USA nie wszyscy mieszkają na osiedlu domków jednorodzinnych z vanem na podjeździe i nie każdy dzieciak jedzie rano bmx'em do szkoły a jego stary z kubkiem kawy wychodzi w kapciach na trawnik po gazetę która rzucił tam przed chwilą
@DumnaAniemia: większym problemem jest raczej to że jesteś dzbanem który nie wie że może się przeprowadzić i mieszkać w kraju jakim tylko chce.
Brak języka i determinacji w osiągnięciu celu, tylko potwierdza że urodziłas się w kraju na który zasługujesz
@brakloginuf: hagahagagafa, mialem jechac do Holandi tylko na 3 miesiace, a jestem juz 8 miesiecy i nawet nie widzi mi sie wracac, w mojej okolicy same fabryki za 2,5k miesiecznie, a najblizsze duze miasto 50km od mojego domu, a tytaj mieszkam w centrum Rotterdamu, 12k na reke na start, a ze jestem wysoki i w miare przystojny to spotykam sie z roznymi kobietami co kilka dni, mozna powiedziec, ze bzykalem juz