Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DumnaAniemia: zauważyłem, że zdecydowaną większość aktywnych użytkowników Wykopu #!$%@? ojkofobia. Tak, szkoda, że się nie urodziłeś w Niemczech lub we Francji. Pytanie, czy wtedy byś nie narzekał, że nie urodziłeś się milionerem.
wez nie #!$%@?, bo akurat Polska klasuje sie w polowie stawki i jest dosc normalna i cywilizowana. Nie zachowuj sie jak dzban plujacy na swoj kraj.


@brakloginuf: W porównaniu do zachodu, to Polska jest w dupie i w Europie... gorzej jest tylko na wschód.
Ja #!$%@? dlaczego musiałam urodzić się w Polsce a nie w jakimś normalnym, cywilizowanym kraju.


@DumnaAniemia: w dupie sie przewraca z dobrobytu. Nie ma wojny, nie ma głodu, nie ma prześladowań, jest praca, jest bezpieczeństwo. Każdy sobie żyje jak mu się podoba. W Syrii czy Iraku pewnie mają lepiej. Co za ignorantka.
Ja #!$%@? dlaczego musiałam urodzić się w Polsce a nie w jakimś normalnym, cywilizowanym kraju.


@DumnaAniemia:

poniewaz twoja matka puscila sie z facetem w polsce, a nie w cywilizowanym kraju...

@DumnaAniemia: #!$%@?. w Polsce zarabiajac minimalna krajowa sie jest wśród 13% najbogatszych ludzi świata (dochód). Jeżeli zaś zarabiasz jakieś 6k+ to jesteś wśród 1% najlepiej zarabiajacych ludzi na swiecie.
dziewczyna w dużej części ma rację, a większość komentarzy to #!$%@? równanie do dołu #!$%@? DZIE INDZIEJ JEST GOŻEJ KWIII. taki właśnie obraz tego wstrętnego polskiego narodu - nie aspiruje do lepszego, wystarczy, że gdzie indziej jest gorzej i polaczek zadowolony


@Im_from_alaska: ludzie po prostu piszą że nie jest tak źle jak myśli, mogła się urodzić w afryce, chinach, indiach gdzie byłoby jej dużo dużo ciężej. W Polsce dużo się zmieniło
No chyba że pokój i jak zwierzę, gdzie w Niemczech wynajmujesz w dużym mieście i nawet nie odczuwasz tego.


@Spytaj_twojego_odrzuta: no chyba dopiero teraz nie odczuwasz po zamrożeniu np w Berlinie, kilka lat temu płaciłem średnio 450-600 euro. Teraz za tyle można by dostać jakieś obrzeża. Centrum to od 700 się zaczyna.