Wpis z mikrobloga

Ja p------e dlaczego musiałam urodzić się w Polsce a nie w jakimś normalnym, cywilizowanym kraju.
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@DumnaAniemia Ukraina? Może Rumunia? Albo którejkolwiek z krajów afrykańskich wolisz? Półwysep? Arabia? Bliski wschód gdzie bez burki na głowie oblewaja kwasem? A może Indie gdzie Twoja wartość jest mniejsza niż krowy? Chiny, gdzie nawet byś się nie urodziła bo można było mieć jedno dziecko i wszyscy woleli mieć syna? A może postępowa zachodnia Europa gdzie na każdym rogu jakiś emigrant mógłby Cie do uliczki zaciągnąć i zgwałcić? Trafiłaś bardzo dobrze i
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: xD

Jedyny kraj, który jako tako przebija się ponad Polskę w UE to Niemcy. Goście z pozostałych krajów naszej wspólnoty europejskiej są zaskoczeni choćby w sklepie, że istniej AŻ TYLE możliwości zapłaty za zakupy.
O służbie zdrowia też możemy powiedzieć że jest c-----a. Do czasu aż będąc w tych cywilizowanych krajach okaże się, że zwykły człowiek ma dostęp tylko i wyłącznie do pielęgniarki z paracetamolem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@DumnaAniemia: xDDD

W Polsce nie głodujesz, masz gdzie mieszkać, nikt do ciebie nie strzela, masz wolność wypowiedzi i wolność poruszania się. Więc lepiej niż pewnie jakieś 90% ludzi na świecie.
  • Odpowiedz
Ja p------e dlaczego musiałam urodzić się w Polsce a nie w jakimś normalnym, cywilizowanym kraju.


@DumnaAniemia: gdzie byś się nie urodził będziesz miał tak samo, bo to Ty jesteś problemem
  • Odpowiedz
dziewczyna w dużej części ma rację, a większość komentarzy to j----e równanie do dołu C--J DZIE INDZIEJ JEST GOŻEJ KWIII. taki właśnie obraz tego wstrętnego polskiego narodu - nie aspiruje do lepszego, wystarczy, że gdzie indziej jest gorzej i polaczek zadowolony
  • Odpowiedz