Wpis z mikrobloga

@ravau: stary nie wiem, ale takie odpychanie/przyciąganie to by mnie w------o i bym wywaliła numer takiego anonka plejera.

W sumie już nie raz tak zrobiłam

Tak z ciekawości powiedz mi, po c--j grać w gierki? Zastanawiam się jaka logika za tym stoi.
  • Odpowiedz
@Reflexiej123 Jak się bawisz w jakieś etapy to nigdy nigdzie nie dojdziesz. Pierwsze spotkanie, no max drugie musi się skończyć wymianą płynów, jak nie to szkoda tracić dalej czas.
  • Odpowiedz
@static_blue: Kobieta nie chce wiązać się z facetem którego wie że zdobyła. Musisz działać. Musisz być dla kobiety wyzwaniem. Kobieta musi mieć powód że warto o Ciebie zawalczyć JEJ SAMEJ. Jeśli jesteś jak na tacy to przegrałeś.

Teraz najlepiej będzie dla Ciebie jeśli odpowiesz spoko i kontaktu ciągnąć nie będziesz. Nie rób scen, po prostu przestań się angażować.
  • Odpowiedz
@static_blue: Tak to jest jak sie jest lizusem. Założe sie że na wszystko co ci powiedziała dawales 100% zaangażowania, zeby tylko sie jej podlizać. Masz za bycie spermiarzem
  • Odpowiedz
@static_blue:
Ja p------ę. Z jednej strony fizycznie mnie boli, że można być aż wielką s---------ą, z drugiej mniejsza konkurencja, bo nie Ty jeden xD
Nie mam pojęcia jak można było pomyśleć, że takie pytanie kompletnie nie s-------i jakiejkolwiek szansy na wyrwanie loszki xD
Takiego pytania się nie zadaje nigdy (bo po co?). Nawet jakbyś był po 20 latach ruchania lochy we wszystkie dziury.
Równie dobrze możesz się spytać czy możesz
  • Odpowiedz