Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacznijmy od tego że cierpię na rzadką chorobę genetyczną stawów. Moje schorzenie sprawia że poruszam się dosyć "niezgrabnie" często muszę użyć kul do pomocy. Z racji tego że doskwiera mi samotność założyłem konta na #badoo i #tinder ktoś mi poradził żeby od razu informować na swoim profilu o niepełnosprawnósci tak też zrobiłem, niestety nie nałapałem zbyt wiele par, a te które zdobyłem niezbyt chcialy się spotkać i rzadko odpisywały. Postanowiłem wymazać wzmiankę o kalectwie i dostałem sporo więcej laików, nawet udało mi się umówić na spotkanie w pubie. Niestety po dotarciu na miejsce dziewczyna już tam była i zauważyła gdy wchodziłem że coś ze mną nie tak. Zrobiło się trochę niezręcznie, dopytywanie co mi jest, ogólnie spotkanie zakończyło w dziwnej atmosferze i urwał się kontakt. Co ja sobie myślałem? Przecież ja z dziewczyna ani w góry nie pójdę, ani jej nie obronie, ani pobiegać nie pójdę. Jestem prawdziwym genetycznym odpadem z waliwym DNA, a kto by chciał się z takim wiązać i o zgrozo mieć potomstwo? Najgorzej że ja na swoją sytuację nie miałem żadnego wplywu, po prostu taki się urodziłem. Nawet na #divyzwykopem nie pójdę żeby rozładować napięcie bo mało która chce przyjąć niepełnosprawnego klienta. Pozostaje mi samotność i mimowolny celibat do końca, przegrałem przez geny i nie ma w tym stwierdzeniu przesady.
#przegryw #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrowie #gorzkiezale #samotnosc #tfwnogf #incel

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś w takiej samej sytuacji jak sporo osób tu. Genetyka to #!$%@? i rozdała karty na twoją i innych niekorzyść. Możesz być miłym gościem i wierzę że tak jest, ale na dzisiejszym rynku matrymonialnym jesteś w sumie już stracony. Brzydkie mordy, wady genetyczne wszystko to sprawia, że należy pogodzić się z tym, że w dzisiejszych czasach poznanie kogoś z w/w wadami będzie bardzo ciężkie.
@WH4839: To tak czy inaczej nie jest uberzaporowa kwota. Nawet jak jesteś przegrywem, palisz i pijesz rzucając to możesz oszczędzić na operację możesz oszczędzić. powiedzmy że w Warszawie kosztuje 4k w Rzeszowie 3k, a w Lwowie 1,5k. To jedź do Lwowa, spinaj d... i działaj, a potem stestuj czy to rzeczywiście chodzi o uszy czy po prostu jesteś zjebem :D.
@AnonimoweMirkoWyznania: W opisie nie pisz, jak rozmowa się będzie kleiła to po jakimś czasie spróbuj wpleść w jakiś zabawny sposób o Twoim problemie, później kontynuuj rozmowę i za jakiś czas zaproponuj spotkanie. Wtedy masz największą szansę.
Jak na samym początku dodasz do opisu albo napiszesz o tym jesteś spalony, bo nie oceniają Ciebie przez pryzmat osobowości tylko masz już przyczepioną łatkę i dla większości nie będziesz nikim do wzięcia na poważnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak pisali wyżej, wspomnij w trakcie rozmowy przez internet. Dodatkowo, pamiętaj, że twoja mowa ciała i to jak ty sam o sobie mówisz, jak siebie widzisz ma wpływ na to jak zostaniesz odebrany. Jak będziesz dawać znak, że jest to coś poważnego, problematycznego, to i druga osoba będzie tak myślec i cie widzieć jak napisałeś we wpisie. A jakbyś powiedział np - to nic takiego, wszyscy ludzie chorują, mają
AluminiowaKochanka: > Przecież ja z dziewczyna ani w góry nie pójdę, ani jej nie obronie, ani pobiegać nie pójdę
Moja nie lubi chodzić po górach, kobiety w dzisiejszych czasach bardziej cenią sobie status społeczny niż umiejętność spuszczania #!$%@?, a moja też nie biega.

Jestem prawdziwym genetycznym odpadem z waliwym DNA, a kto by chciał się z takim wiązać i o zgrozo mieć potomstwo?

Może to słabe, ale uwierz mi - że
@AnonimoweMirkoWyznania: mój znajomy też ma coś z nogami i jakoś robi ludziom remonty i ma rodzinę - niestety to wada genetyczna i jego syn też dostał to w spadku :( ale nadal - w życiu każdy ma różne przeciwności, trzeba po prostu iść do przodu wbrew im