Wpis z mikrobloga

@TatoAktywny:

to ciekawe bo sam nazywasz innych nieudacznikami i podchodzisz do podróżny po świecie ( a wszyscy bogaci ludzie jeżdżą po świecie za chlebem) nazywając je wygnaniem. Analogicznie wychodzi więc, że ci najmądrzejsi Polacy to ci co nie jeżdżą nigdzie i siedzą wygodnie na dupie w kraju...

Nie pisz kto ma poukładane w głowie. Właśnie 90 % Polaków powtarza takie #!$%@? od 2 pokoleń i dlatego ten kraj tak wygląda, bo
Wyganiani są zyciowi nieudacznicy.


@TatoAktywny:
Polska na tle zachodnich państw nadal jest biedna i zacofana, więc ludzie szukają okazji na dobre życie za granicą.
Pojechać zarobić, nauczyć się czegoś dobrego nie oznacza być nieudacznikiem.
Jeżeli ktoś jest fachowcem to często pracuje i praktykuje się za granicą. Lekarze, sportowcy, inżynierowie, jest ich bardzo dużo za granicą bo w Polsce nie ma najnowszych rzeczy, tych rzeczy które pchają świat do przodu.
Pobierz ultraoptymista - > Wyganiani są zyciowi nieudacznicy.

@TatoAktywny: 
Polska na tl...
źródło: comment_avkcaCwxfWktect3khxLo454yDxQ049d.jpg
@solus_ipse: na szczęście już to się trochę zmieniło - powoli Polacy zaczęli w Holandii osiadać i nie mają ochoty pracować dłużej jak niewolnicy, ale generalnie obrazek w punkt ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczególnie ta część o wyśmiewaniu innych narodowości, bo nie chcą robić jak neoniewolnicy w gównopracy.

Spotkałem się nawet z zakładami, gdzie Polacy pilnowali siebie nawzajem, żeby nikt za szybko nie robił, więc już jakiś kaganek
@solus_ipse: miałam epizod pracy na produkcji w UK. Tam polaczki serio rywalizują między sobą kto więcej pudełek złoży w minutę. Są dumni jak mogą podkręcić tempo na taśmie i chwalą sie potem 'HA! A MY ROBILISMY NA 2,3 DZISIAJ PRZEZ 4H!!!'. A jak przy tym rozmawiali to żałowałam że znam polski... Nie daj boze jesteś nowy i staniesz na 2sekundy popatrzeć jak ktoś coś robi. Najgorzej jak przychodził Rumun albo Bułgar
@factoryoffaith_ no xD kiedyś też przez chwilkę pracowałam w jakiejś fabryce i moja praca wraz z innym panem polegała na przekładanie kartonów z palety na inną paletę w inny sposób. Bardzo przy tym smieszkowalismy bo polubilismy swoje towarzystwo. Nie spodobalo się to brygadzistce 20 letniej polce i nas #!$%@?, choć norma pomimo wesołej atmosfery była robiona z niezłą górką ( ͡° ʖ̯ ͡°) na szczęście to była tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@solus_ipse: tak #!$%@? bo tylko Polacy podwyższają normy. W moim kolchozie w uk Polacy spokojnie robili, przyszli Rumuni, Bułgarzy i zaczął się #!$%@? i normy. Mówicie że najgorszy przełożony to Polak? To co powiecie na Słowaka który nienawidzi Polaków i za każde pierdniecie leci wyżej. Jobla szło dostać.
Dobrze że mnie nie chcieli po miesiącu a agencja od razu mi robotę znalazła