Wpis z mikrobloga

@solus_ipse: Ale wiesz że te komentarze i opinie, tworzą właśnie Ci co tam pracowali, normalny człowiek pracujący w Polsce, ma w dupie co tam w Holandii robicie. Skąd czerpiesz wiedzę o tym wykorzystywaniu? Od wujka Mietka? Z doniesień prasowych? Sam tam pracowałeś ciulu, a teraz ci głupio( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@solus_ipse: mój znajomy pracujący w NL chwalił się że szef rozdaje jakieś Bony na żarcie w maju jako bonus za dobrą robotę. Jak mi te Bony pokazał to zaniemówiłem bo były to jakieś akcje maka powyjmowane z bezpłatnej gazetki reklamowej, którą tam roznoszą w weekend
  • Odpowiedz
Nie wiem jak można wyjeżdżać do Holandii jak są Niemcy. Kraj tańszy większy o pięknych krajobrazach dobrym winie i piwie, pięknych miastach itp. A Holandia jest droga brzydka zagęszczona, Holendrzy ogólnie ja raczej ociężali umysłowo i wredni. Zawsze jak przypadkiem przejadę granice do NL to łapie deprechę
  • Odpowiedz
  • 7
@solus_ipse autentyczna rozmowa z supervisorem na holenderskiej produkcji:
- iwunio, czemu Marcin i Kamil robią na tej maszynie po 30 ton na zmianę, a ty tylko 26?
- zobacz na ich oczy i sam sobie odpowiedz na to pytanie
- no to może też zacznij walić bo słabo to wygląda że tak mało robisz
Po tej krótkiej pogawędce już nabrałem pewności że pora s--------ć
  • Odpowiedz
@solus_ipse: Na szklarni 1,.5 sekundy na ucięcie jedego liścia z planta pomidora. . A mają do ściećia 800 po obu stronach alejki jak tną po 2 z każdego planta :) 3 planty razy dwa liście = jedna mata mineralna (tzw pampers).
  • Odpowiedz