Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...

źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg

Pobierz
  • 211
No @qmox teraz to i mnie wkurzyłeś. To zabawne, ale właśnie przeczytałem wątek na innym znalezisku i cisnąłem ludzi którzy Cię atakowali w ramach akcji sprzed 3 lat (ta co dostałeś straszny szajs).
Ale teraz to sam odpierdzielasz. Nie jest fajnie robić takie rozdajo w ten sposób. Wygląda to tak jakbyś nie miał szacunku dla osoby która Ci wysłała pakę.
@qmox mi też by się nie przydała to fakt. Ale gdybym takową dostał to dałbym komuś z rodzinki. Natomiast jeśli miałbym robić ostatecznie rozdajo to przede wszystkim przeprosiłbym nadawcę i wyraził szacunek. Bo tak to postem wytykasz komuś, że #!$%@?ł i robisz komuś przykrość.
@lov3Tbon3: nawet nie wiem, kto to jest, bo się nie podpisał. Pisałem to już gdzieś w komentarzu, trudno jest mieć jakieś uczucia do człowieka, o którym kompletnie nic nie wiem.
@typiara_z_wykopa: ten wpis nie jest prześmiewczy. Nie chce mi się babrać ze sprzedażą, a cena podkładki to jakieś 20 zł na allegro. Wolę obdarować Mirka, któremu przydadzą się te rzeczy.
Możesz spojrzeć na moje poprzednie paki: 1, 2 i 3.


@qmox: Tak szczerze to bez szału. Pierwsza paczka jeszcze jako-tako (ale i tak wygląda gorzej niż ta, którą dostałeś w tym roku).

Ludzie piszą fajny i wpis i podziękowanie choć mogą czuć, że dostali kiepską paczkę. To się nazywa bycie miłym.

Jeżeli sam nie wiesz, co chciałbyś dostać, to nikt nie trafi w takie gusta.