Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
Pobierz qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...
źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg
  • 211
@qmox: nie masz za grosz rigczu człowieku i nawet teraz nie potrafisz zrozumieć swojego zachowania. Usuń konto i nie wracaj, oszczędz nam przebywania w swoim towarzystwie, serio.
@coach_przegrywu: w takim razie paczka z pietruszką i sokiem też nie powinna być krytykowana? Ewidentnie gość dostał jakieś śmieci, niepotrzebne pierdy z domu. Rozumiem oburzenie o kulturę, a raczej jej brak, ale nie przesadzajmy, że teraz on ma trzymać płytę chłopaki nie płaczą, bo dostał ją w prezencie - gość od używanych okularów do pływania też ma trzymać? Przecież to prezent too wyrzucić jeszcze gorzej.
Nie znam regulaminu wykopaki, ale jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qmox: swoją drogą podkładka zajebista. Miałem taką ale trochę mniejszą. Poza tym słodycze super, film zawsze można obejrzeć w towarzystwie dla śmiechu. Książki nie oceniam bo całkowicie nie jestem w tym temacie.
@Shyvana: ale tak szczerze to ta paczka wygląda jak by ktoś nie przeczytał opisu,
Jak ktoś pisze 2x że pozbywa się papierowych książek to chyba jasne, że książka to ostatnia rzecz jaką chce dostać (z reszta sam napisał że nie chce xD)
koszulka nie w rozmiarze wygląda jak ponownie jak by ktoś nie przeczytał opisu, albo poprostu wrzucił bo miał w domu...
Co do podkładki to się nie wypowiem, niby zahacza