Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
Pobierz qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...
źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg
  • 211
@quercy: tak, książka to głupi pomysł, ale swiat się nie zawalil. Pozostałe prezenty i list są w normie. Bez przesady, jakby op po prostu to rozdal to spoko, nie trafiło w gust, ok, ale on napisał, ze to gowno totalne i jakieś śmieci, kiedy widać, że ktoś wydał kasę i chciał coś zrobić. Na tagu widać otrzymane paczki, część ludzi pisze, że coś komuś da, czy książkę czy płytę albo słodycze,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rumapark: nawet nie rozkładałem, nie potrzebuję. Co do filmu, to jestem cyfrowy do bólu, nie miałbym gdzie odtworzyć płytki xD. Zresztą dawno obejrzany :P.
@Damiax: ej, porównaj moje komentarze, a komentarze pieniących się ludzi i zobacz, która grupa obraża innych :P. Ja w swoich wypowiedziach dzielę się tylko swoją opinią, nikogo nie obrażam.
@quercy:
Paczka spełnia wymagania jeśli chodzi o tematykę i minimalną kwotę, co zostało wyjaśnione publicznie z organizatorami i nawet obdarowany nibyprzyjął to do siebie. Nie mówię, że paczka jest idealna, bo były lepsze, jednak nazywanie tego śmieciami czy gównem to gruba przesada. Kolejne wpisy też były do bólu egocentryczne i opryskliwe. Zresztą widzę, że też brniesz dalej w tę semantykę, mówiąc, że ktoś pozbył się śmieci z domu. Ja nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zostało wyjaśnione publicznie z organizatorami i nawet obdarowany nibyprzyjął

@coach_przegrywu: przyjąłem tłumaczenie jak personalizację widzi jeden z organizatorów, co nie znaczy, że się z nią zgadzam.

Z 'cham i buc' się nie zgodzę, prócz napisania ale gówno nigdzie nie stosowałam skrajnie pejoratywnych określeń. Taki mam sposób wyrażania opinii, ludzie wokół mnie już się do tego przyzwyczaili xD.
@savanna: ale ja nie oceniam kultury opa.
Według mojej opinii i regulaminu wykopaki nie zrobił niczego, za co miałby trafić na ścianę wstydu.

Książka - w opisie "nie chce książek"
Koszulka - za duża
Film - klasyk, ale na zniszczonej płycie, która już jest archaizmem (tematyka filmu również z doopy)
Podkładka - niby wartościowa, ale co z tego? Może jest używana.

Wydanie sporej kwoty nie oznacza w żadnym sensie starania się.
@coach_przegrywu: jakiego mojego kolegi? Pierwszy raz gościa widzę na oczy.

Tak więc w mojej opinii ma prawo wyrażać swoje niezadowolenie, a z nietrafionym prezentem zrobić co uważa, jeżeli przy tym nie łamie regulaminu wykopu czy wykopaki.


Moja wypowiedź, kltra znajduje się wyżej.
Nie mówię, że on się zachował okej, bo to nie jest tematem tego wpisu. Mówiłem na temat zawartości paczki i tego czy powinien zostać zbanowany na wykopaczce.
@coach_przegrywu: i tak, to moja opinia. Dalej utrzymuję, że gość pozbył się śmieci, zważając na brak powiązania z odbiorcą + całkowitą losowość przedmiotów + specjalne olanie weryfikacji paczki bez książki, którą i tak tam wepchnął, mimo opisu opa i odrzucenia paczki przez moderację.

Cena paczki nie mówi o jej wartości, bo jak już pisałem - wyślę Ci karton ubranek dla lalek (niech będą nowe) o wartości 200zl - będziesz się cieszył?
@Damiax: przecież ta koszulka nie jest w rozmiarze xxl, tylko m i może to odpowiadać rozmiarowi s- są różne rozmiarówki, sama nieraz mam xs a nieraz l i weź tu traf za producentem. OP nawet koszulki nie rozpakował, bo oburzył go ten rozmiar, a mogłaby się okazać dobra.
co do książki to faktycznie pomyłka, ale na pewno nie są to śmieci. wolałabym to oddać za darmo na olx/dać do biblioteki/oddać znajomym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
OP nawet koszulki nie rozpakował, bo oburzył go ten rozmiar

@muguet: nie rozpakowałem, bo od razu wiedziałem, że idzie na #rozdajo.
Co według ciebie robię niekulturalnego? Nikogo nie obrażam, sam jestem w wielu komentarzach obrażany, a styl wypowiedzi ('ale gówno') po prostu już taki mam, nie lubię owijać.
@quercy: no pomyłka, błąd nadawcy i faktycznie nie powinien tego wysyłać. i rozumiem, że prezent się nie podoba, ale bez przesady z nazywaniem tego śmieciami i publicznym rozdajo.
@muguet: no jaka pomyłka? Gość dał do weryfikacji i moderacja odrzuciła mu to za pierwszym razem ze względu na książkę. Potem wysłał zdjęcie bez książki, a książkę włożył dalej.
Co złego jest w publicznym rozdajo? Ja bym się nie obraził, gdybym wiedział, że nie trafiłem z prezentem, ale skorzysta z niego ktos inny, a nie wyląduje w koszu.
@qmox: a Ty mnie przestań plusować, bo w oczach neutralnych widzów tej całej akcji robię się stronniczy... A w sumie to #!$%@?, dyskutuje o 3 w nocy o twojej paczce, na którą mam #!$%@?, tak samo na to czy nie będziesz brał udziału za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sensie, no może trochę chodzi o jakąś sprawiedliwość. Jednym może się podobać, innym nie. Jestem czymś pomiędzy,