Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...

źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg

Pobierz
  • 211
@Gentleman_Adrian: Bo nie widziałeś poprzedniego wpisu, który zaczynał się od słów "Ale gówno xD", zawierał publikację prywatnego listu i mnóstwo nietaktowych wyrażeń napisanych przez niezadowolonego autora. Oczywiście został zaorany i usunął wpis, a teraz dał taj rozdajo chyba dla plusików, bo wcześniej miał ich zaledwie 20 i mnóstwo nieprzychylnych komentarzy xd
@Morgoth143:
To jest poziom kilkuletniego dziecka, któremu rodzice zabronili krzyczeć, więc te zaczyna skakać, zachowywać się jak małpa i przedrzeźniać, myśląc, że jest cwany i "oszukał system".
Jak dla mnie ściana wstydu. Za rok chcę wziąć udział w zabawie i zrobić fajną paczkę i nie chcę trafić na takiego odbiorcę. Nie ze względu na to, żeby mu czasem coś nie pasowało, tylko zwyczajnie taka osoba nie zasługuje na moje starania związane
@qmox:

Tak zupełnie serio się Ciebie spytam. Masz Ty rigcz?
Generalnie w trakcie pietruszki byłam po Twojej stronie bo tamta paczka mimo śmiesznego listu była absolutnym niewypałem.
Ale to co robisz teraz przechodzi pojęcie. Masz 21 lat a zachowujesz się jak totalny gówniarz bez szacunku do niczego i nikogo. Pomyślałeś chociaż o osobie która przygotowała dla Ciebie tę paczkę? Jakbyś dostał nieudany prezent od matki to tez byś jej napluł w