Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
Pobierz qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...
źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg
  • 211
@qmox: a ja cię popieram, bo rzeczywiście dostałeś jakieś rzeczy ze śmietnika xD koszulka, no super prezent, xD ksiazke to chyba #!$%@?ł z biblioteki wydziału historycznego xD tematyka nawet nawet ale to trzeba się interesować historią, jak ktoś jest minimalistą to po co mu coś takiego?

ja nie umiem robić paczek to sie nie bawię xD a mirki-janusze się bawią a nie potrafią xD
@qmox: a możesz z łaski swojej pokazać co ty tak zajebistego komuś wysłałeś? Wykoppaka na tym polega - możesz dostać coś co zupełnie nie trafia w twój gust, jak ci to nie pasuje to nie bierzesz udzialu. Koszulka jest dobra na siłownię, książce mógłbyś dać szansę.