Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
Pobierz qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...
źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg
  • 211
@qmox:
Żeby nie było, że jestem Wujek Dobra Rada. Kiedyś w robocie się bawiłem w mikołajki. Ustalono kwotę - 30 PLN i każdy coś opowiedział, żeby wskazać drogę. Trafiłem się "saszce", który nawet dobrze kupił, ale okazał się judejczykiem. Kupił mi zestawik piwa, ale zapłacił 15 cebulionów, a obok tego zestawu stał drugi za 29,99 PLN, gdzie było więcej i ze szklanką.

Uśmiechnąłem się, podziękowałem i nauczyłem się, żeby więcej się
@qmox Ok, rozumiem - masz neutralny stosunek do tej osoby. Tylko działanie którego się podjąłeś z rozdajo wygląda jakbyś ją atakował. Jeśli tak jak piszesz - to rozdajo nie miało uderzyć w nadawcę paczki i jest tylko i wyłącznie zwykłą akcją by coś przekazać to wtedy spoko.
@qmox:
Plusuję żeby wygrać, nie uważam że masz racje.
O tyle poprzedni twój wpis to gówno o tyle zyskałeś trochę rigczu robiąc rozdajo, może ktoś się ucieszy.
Jak wygram to dam to komuś na prezent.
Może nie będzie takim bucem i podziękuje zamiast nazywać to gównem.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@quercy:
W usuniętym wpisie (ktoś gdzieś wrzucił zrzut ekranu, możesz zerknąć) napisałem dokładniej co o tym myślę i zaznaczyłem, że ma prawo nie być zadowolony z paczki, nawet jak spełnia ona wymagania zarówno tematycznie jak i kwotowo. Napisałem też, że raczej inaczej bym podszedł do jej przygotowania. Bardziej chodzi o język, brak szacunku i podejście. Pisanie "gówno" czy "śmieci" i udostępnianie korespondencji nie jest fajne. Zresztą kolejne komentarze też były niezłym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@savanna: napisałem, że nie chcę papierowej książki, że noszę rozmiar S (koszulka w rozmiarze M), nie pisałem nic o komputerach (więc nie wiem, skąd podkładka), film też nie wiem, do czego miał nawiązywać. Nic nie nawiązuje do mojego opisu, co jest fajnego w tym prezencie?