Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@grim_fandango: też mi kiedyś w podbazie laska #!$%@?ła takiego perfidnego gonga w nos. Odrzuciło mnie trochę, szybka ręka na nos - farba leci xD z #!$%@? i w szoku podszedłem do niej i #!$%@?łem jej przeokropnego kopa w jej chudne nogi, szmata się zgięła w pół i #!$%@?ła łokciem w beton - Ojejku, jejku. Nagle pojawiła się nauczycielka widząc dwóch gówniaków - jeden z #!$%@? nosem, drugi płaczący na ziemi, bo
@grim_fandango aż mi się fajna historyka z podstawówki przypomniała jak to kiedyś grałem sobie z kolegą w ping ponga, co nie spodobało się jednej koleżance (co istotne czarnoskórej) już nie pamiętam albo uważała że może wejść bez kolejki czy coś takiego. Żart polega na tym że owa koleżanka postanowiła mi zasadzić kopa, a że była troszkę mniejszej postury to zwyczajnie się odemnie odbiła i #!$%@? zdrowo twarzą w podłogę - całą akcje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@grim_fandango: co za bzdury. Bardzo dobrze, że jej nie uderzył, bo przemoc nie jest żadną odpowiedzią. Ona poniesie swoje konsekwencje, zgodnie z obowiązującym w szkole regulaminem, więc sprawiedliwość ją dosięgnie. Nie można odpowiadać agresją na agresję, bo w ten sposób się ją legitymizuje. To tak samo jak w relacji dziecka z rodzicem. Jeśli dziecko kogoś uderzy, nie można karać go klapsem czy innym uderzeniem i uczyć, że nie wolno bić. Skoro
Jeśli dziecko kogoś uderzy, nie można karać go klapsem czy innym uderzeniem i uczyć, że nie wolno bić.


@wPrawo: Jak to, to nie lepiej "Zaraz dostaniesz pasem gówniarzu i się nauczysz, żeby w szkole się nie bić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A szczerze - nie tłumacz tutaj. Internet (w tym Wykop) zepsuł psychikę wielu facetów i dla nich każdy przejaw dobrych manier to białorycerzenie, każdy bezinteresowny dobry