Wpis z mikrobloga

dzieci doskonale wiedzą, że jakiś śmieszny wpis do dziennika to żadna kara.


@Strzelec_Kurpiowski: takie rzeczy działają tylko jako straszak, zanim zostaną po raz pierwszy wobec kogoś zastosowane. Można nimi skutecznie grozić, ale stosowanie ich nie jest skuteczne, wręcz przeciwnie.

Można zmyślać i okłamywać dzieci że wpis do dziennika jest czymś strasznym i to może działać, ale tylko dopóki jakieś dziecko faktycznie dostanie taki wpis i dowie się że nie ma to żadnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grim_fandango: ja bym oddał, zresztą miałem taką akcję w podstawówce, oczywiście straszyli rodziców kuratorami czy sądem, ale mój ojciec głupi nie jest - powiedział, że skoro ja mam mieć #!$%@?, to i ta dziewczynka, która uderzyła mnie pierwsza i założy sprawę i szkole i prawnym opiekunom dziecka. Sprawa rozeszła się po kościach xD
  • Odpowiedz
@bacanahali
@wrobel7
mi mama za to zawsze mówiła żeby oddać waląc w nos i się niczym nie przejmować. I po wielu latach od czasów szkoły podstawowej/gimnazjum tym bardziej teraz tak myślę, oczywiście w kontekście samoobrony, ale walić tak by zapamiętał jak najdłużej.
  • Odpowiedz
@bacanahali
@wrobel7
mi mama za to zawsze mówiła żeby oddać waląc w nos i się niczym nie przejmować. I po wielu latach od czasów szkoły podstawowej/gimnazjum tym bardziej teraz tak myślę, oczywiście w kontekście samoobrony, ale walić tak by zapamiętał jak najdłużej.
  • Odpowiedz