Wpis z mikrobloga

Dziś jest jedyny taki Marsz i jedyne takie Święto, którego wszyscy zdrajcy, lewacy i zaprzańcy się tak boją i tak nienawidzą.
Boli i uwiera ich Polskość, Niepodległość i Suwerenność. Boli ich normalna rodzina, skręca ich kiedy zobaczą biało czerwoną flagę.
To jest ten dzień kiedy kawiarniane fajnopolactwo z warszawy boi się wyjść na ulice w swoich tęczowych torbach.
Nienawiść do wszystkiego co Polskie, to jest ich cel i sens życia.
Na pohybel im!

#marszniepodleglosci #warszawa #bekazlewactwa #11listopada #neuropa
Viado - Dziś jest jedyny taki Marsz i jedyne takie Święto, którego wszyscy zdrajcy, l...

źródło: ba796fac-ff41-40a0-9395-44354ee4c9f5

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Viado: Większość to bełkot, ale mnie np. #!$%@? w MN, że zapraszają tam faszystów.

A to, że 11 listopada jest trochę bardziej niebezpiecznie to fakt. W Polsce od lat patologia myśli, że ma monopol na patriotyzm i jakiekolwiek przekonania różne od swoich uznaje za antypolskie. Idealnie to widać na przykładzie narodowców, konfederacji czy PiSu.
  • Odpowiedz
Boli i uwiera ich Polskość, Niepodległość i Suwerenność. Boli ich normalna rodzina, skręca ich kiedy zobaczą biało czerwoną flagę.


@Viado: Mnie jeszcze brzuch boli bo zjadłem żelki i zapiłem energolem
  • Odpowiedz
To jest ten dzień kiedy kawiarniane fajnopolactwo z warszawy boi się wyjść na ulice w swoich tęczowych torbach.


@Viado: To jest wielki powód do dumy, że kojarzycie się z przemocą wywoływaną błahostkami jak torba zakupowa xd. To wielki sukces wizerunkowy marszu.
  • Odpowiedz
@Viado: chłopie czego tu się bać, trochę patologii wychodzi na ulicę. Średni poziom wykształcenia tam to średnie bez matury, komu oni mają zagrażać? I mówię to jako osoba która kilka lat temu była zaangażowana w organizacje tych marszy. Dobrze że się odciąłem od tych odklejeńców
  • Odpowiedz
@Viado: A co jeśli mam wyjebongo w Polskę? Ja tam tylko się urodziłem, a mieszkam gdzie indziej. Mam jak ten Saszka na Ukrainie, w razie czego walczyć za interesy polityków? Za skrawek ziemi?
  • Odpowiedz
@Viado: Nie boli mnie święto, boli mnie jak jest obchodzone. Od kiedy mój mąż mieszka w Polsce nie wychodzi tego dnia z domu, bo się boi, że znowu zostanie pobity. Człowiek, który gospodarczo daje Polsce dużo więcej niż 50 Mariuszów z marszu. Człowiek, który finansuje stypendia dla kilkunastu dzieci, by mogły wyjechać do wymarzonej szkoły. Człowiek, który w momencie tragedii jest pierwszy do pomocy, do tej pory wspiera Ukraińców, a nawet
  • Odpowiedz
Dziś jest jedyny taki Marsz i jedyne takie Święto, którego wszyscy zdrajcy


@Viado: nigdy nie wybaczę pisiorom że doprowadzili do tego, że naziści przejęli obchody Święta niepodległości.
  • Odpowiedz
@Viado nie no zajebiscie. Zamiast iść i cieszyć się to jedyne o czym myślicie to, żeby tylko inny Polak się nie cieszył jak ma flagę LGBT. Nie daj Boże gej albo czarnuch będzie na marszu to wam piana pije w ustach.
  • Odpowiedz
To jest ten dzień kiedy kawiarniane fajnopolactwo z warszawy boi się wyjść na ulice w swoich tęczowych torbach.


@Viado: nic dziwnego że ludzie boją się wyjść z domu jak troglodyci szukają pretekstu do rozróby
  • Odpowiedz
@Viado: święto wymyślone przez narcystycznego dyktatora bez kompetencji do rządzenia. Zajebista rzecz. Ja wolę dzisiaj jeść rogala.
  • Odpowiedz