Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1473
Drogie Wykopki! Właśnie skończyłam pierwszy rozdział mojej pracy magisterskiej z dietetyki i uznałam, że to dobry moment, żeby się trochę rozreklamować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Postanowiłam więc zrobić #rozdajo z indywidualnie ułożoną dietą na 4 tygodnie, którą wylosuję wśród osób plusujących ten post. Jeśli napiszecie w komentarzu kilka słów o tym, jaki ma być cel diety (redukcja, budowa mięśni, dieta w chorobach dietozależnych) to macie podwójną szansę na wygraną.
Dodatkowo wybiorę komentarz, który mi się spodoba i w ramach nagrody pocieszenia autor(ka) dostanie indywidualny jadłospis tygodniowy.

Do diet, które rozpisuję załączam zalecenia żywieniowe i listę zakupów z podziałem na kategorie oraz daję dostęp do jadłospisu itd. z poziomu wygodnej aplikacji.

Po ogłoszeniu wyników niezbędny będzie wywiad, na którego podstawie ułożę diety.

Ogłoszenie wyników w środę wieczorem.
Nie biorą udziału: zielonki, patostreamy, czarnolista

Jeśli ktoś chciałby poza konkursem kupić jadłospis dla siebie lub kogoś bliskiego, to zapraszam na priv.

#odchudzanie #mikrokoksy #dieta #jedzenie #jedzzwykopem
  • 186
@gudr: Hej, mam 17 lat, 184 cm wzrostu oraz 57 kilo. Wpadłem przez to w spory kompleks wagi i codziennie potrafię ważyć się po kilka razy. Wcześniej próbowałem już podwyższać swoją kaloryczność lecz nie dawało to większego skutku. Jestem alergikiem lecz po 5 latach leczenia raczej nie mam już przeciwskazań do jedzenia jakiś produktów. Chciałbym wygrać by zobaczyć jak to wygląda, bowiem ze względu na małą ilość gotówki oraz czasu na
Ile za diete chcesz kasy?


@Pesa_elf: Zależy na jaki okres. Najczęściej piszę jadłospisy na 3 tygodnie za 250 zł albo na miesiąc za 300 zł. Tygodniowy jadłospis za 100 zł , 2-tygodniowy za 200 zł. Jak ktoś chce nawiązać dłuższą współpracę to ceny oczywiście do dogadania.
@gudr moim celem takiej diety nie byłoby ani zrobienie brzucha na lato, ani schudniecie 1000kg, tylko absolutnie nie sezonowe usprawnienie swojego stylu życia, żebym mógł być lepszym człowiekiem w każdej kategorii.
A przy okazji ładniejszym wizualnie ( ͡º ͜ʖ͡º)