Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1473
Drogie Wykopki! Właśnie skończyłam pierwszy rozdział mojej pracy magisterskiej z dietetyki i uznałam, że to dobry moment, żeby się trochę rozreklamować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Postanowiłam więc zrobić #rozdajo z indywidualnie ułożoną dietą na 4 tygodnie, którą wylosuję wśród osób plusujących ten post. Jeśli napiszecie w komentarzu kilka słów o tym, jaki ma być cel diety (redukcja, budowa mięśni, dieta w chorobach dietozależnych) to macie podwójną szansę na wygraną.
Dodatkowo wybiorę komentarz, który mi się spodoba i w ramach nagrody pocieszenia autor(ka) dostanie indywidualny jadłospis tygodniowy.

Do diet, które rozpisuję załączam zalecenia żywieniowe i listę zakupów z podziałem na kategorie oraz daję dostęp do jadłospisu itd. z poziomu wygodnej aplikacji.

Po ogłoszeniu wyników niezbędny będzie wywiad, na którego podstawie ułożę diety.

Ogłoszenie wyników w środę wieczorem.
Nie biorą udziału: zielonki, patostreamy, czarnolista

Jeśli ktoś chciałby poza konkursem kupić jadłospis dla siebie lub kogoś bliskiego, to zapraszam na priv.

#odchudzanie #mikrokoksy #dieta #jedzenie #jedzzwykopem
  • 186
@towarowa_petla:

jest jakaś dieta, żeby nie chciało się żreć słodyczy? (,).


Tak, przede wszystkim zbilansowana i oparta na produktach o niskim indeksie glikemicznym, co zapobiega gwałtownym spadkom glukozy we krwi a dzięki temu nie pojawia się ogromna ochota na cukry proste.