Wpis z mikrobloga

Widzisz, a dwulatka trzeba siłą trzymać, by tylko tego nie robił XD Co gorsze?


@ciastko_maslane: raz widziałem, jak kierowca opierdzielił siedmiolatkę za to, że ciągle wciskała ten przycisk, bo to była trasa gdzie były prawie same przystanki na żądanie.

Mała zebrała ochrzan za to, że jej karynowata matka grzebała cały czas w telefonie, zamiast jej pilnować, a nawet usiadła na osobnym siedzeniu, żeby dziecko jej w zabawie telefonem nie przeszkadzało.

Co
@Strzelec_Kurpiowski: Brzmi jak moje dzieciństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja matka nie miała może #!$%@?, ale jak czegoś nie ogarnęła, to często zbierałam #!$%@? za to, że nie pomyślałam, by ogarnąć coś, co było de facto jej obowiązkiem.

Nie wiem, po co się tym dzielę. Ogólnie dobrze, że to napisałeś, bo jak to przeczytają osoby takie jak ja, to może do nich dotrze, jakie to jest #!$%@?
@MaoPL: ja tak kiedyś z pociągu #!$%@?łem jak przejechał moją stację kawałek XDD A jak na mieście kiedyś były remonty i stały autobusy godzinami w korkach i auta to po prostu wziąłem awaryjne otwieranie drzwi wcisnąłem i wyszedłem. Nikt za mną nie wyszedł tylko stali godzinę jak cielaki do następnego przystanku. JPRDL XD