Wpis z mikrobloga

Zgodnie z moją wczorajszą zapowiedzią, przyszedł czas na niedzielne #rozdajo ( )

Dwóch mirków otrzyma po jednym egzemplarzu książki (najnowsze wydanie, z okazji jubileuszu książki "20 lat później") "Bogaty ojciec, biedny ojciec" autorstwa Roberta Kiyosakiego - sympatycznego Amerykanina urodzonego na Hawajach (podobnego trochę do Jackie Chana ()).

Książka to takie finansowe vademecum, które pozwoli poukładać wiele kwestii związanych z pieniędzmi i z myśleniem o nich. Nie jest to jednak żaden rozwojosobistyznormikami czy motywacyjne #!$%@?, a spora dawka konkretów, które warto wiedzieć. Tutaj napisałem kilka słów o samej książce..

Warunkiem udziału rozdajo jest oczywiście zostawienie plusika i wklejenie w komentarzu swojego ulubionego cytatu, dotyczącego finansów i pieniędzy, którego nie powstydziłby się sam Deco Morreno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwycięzcę wybiorę we wtorek, o 19:30.

Dla chcących być na bieżąco z aktualnymi promocjami, w których co miesiąc zgarniamy kilka stówek, powstał mój tag: #kasazpromocji - jeśli nie chcesz wiedzieć moich wpisów, dodaj na czarno.

JakDorobic_com - Zgodnie z moją wczorajszą zapowiedzią, przyszedł czas na niedzielne ...

źródło: comment_L7wNwERtFInlchn4F8qhoeXVGZ9uWqia.jpg

Pobierz
  • 130