Wpis z mikrobloga

Zgodnie z moją wczorajszą zapowiedzią, przyszedł czas na niedzielne #rozdajo ( )

Dwóch mirków otrzyma po jednym egzemplarzu książki (najnowsze wydanie, z okazji jubileuszu książki "20 lat później") "Bogaty ojciec, biedny ojciec" autorstwa Roberta Kiyosakiego - sympatycznego Amerykanina urodzonego na Hawajach (podobnego trochę do Jackie Chana ()).

Książka to takie finansowe vademecum, które pozwoli poukładać wiele kwestii związanych z pieniędzmi i z myśleniem o nich. Nie jest to jednak żaden rozwojosobistyznormikami czy motywacyjne #!$%@?, a spora dawka konkretów, które warto wiedzieć. Tutaj napisałem kilka słów o samej książce..

Warunkiem udziału rozdajo jest oczywiście zostawienie plusika i wklejenie w komentarzu swojego ulubionego cytatu, dotyczącego finansów i pieniędzy, którego nie powstydziłby się sam Deco Morreno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwycięzcę wybiorę we wtorek, o 19:30.

Dla chcących być na bieżąco z aktualnymi promocjami, w których co miesiąc zgarniamy kilka stówek, powstał mój tag: #kasazpromocji - jeśli nie chcesz wiedzieć moich wpisów, dodaj na czarno.

Pobierz JakDorobic_com - Zgodnie z moją wczorajszą zapowiedzią, przyszedł czas na niedzielne ...
źródło: comment_L7wNwERtFInlchn4F8qhoeXVGZ9uWqia.jpg
  • 130
@JakDorobic_com: “In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the women.”

"W tym kraju, musisz zrobić pieniądze najpierw. Wtedy gdy masz pieniądze, sięgasz po władzę. Kiedy masz władzę, wtedy sięgasz po kobiety."
Ulubiony cytat z byłego ministra finansów Rostowskiego .. "..tych PINIENDZY po prostu nie ma.. i NIE BĘDZIE.."