Wpis z mikrobloga

#feels #zalesie #bekazpodludzi
Ej tylko ja jestem takim zawistnym kut....em?
Że mnie po prostu wk0rwiają Ci wszyscy z dupy "influencerzy"
- jakieś zjeby po 20, 30 pare lat nagrywający majnkrafta typu: mandzio, sitrox, nitashi itp. Ruchający dzieci w dupę na jednym i tym samym sztucznym contencie przez x Lat
- wysyp #!$%@? kanałów comentary, gdzie CI pseudo dorośli pier... takie kocopoły że słuchać się tego nie da robiąc dzieciom pranie mózgu,
- wszystkie te kanały typu lupnicki, ten ukrainiec, sitrox - kuhwa zj3bany kontent z ameryki i 50 filmów tygodniowo o tym samym: basen dmuchany wypełniony żelkami, basen dmuchany wypełniony colą, basen dmuchany wypełniony steropianem.
- te pseudo #!$%@? modelki z instagrama typu linki, lilmasti i wiele innych.

Po prostu boli mnie dupa, że te Pokemony zarabiają na jednym "WPISIE/FILMIE" tyle co ja w pół roku, żerując na tej swojej spi3r... umysłowo widowni.

A ty po "10" fakultetach j3biesz za nieco ponad średnią krajową...

I jeszcze jednej rzeczy nie rozumiem jakim ch... oglądają ich dorosłe osoby ?
  • 27
@graf_zero: No śledzę internety, do tego po robocie siadam w domu przed kompem i zaczynam drugą pracę: tworze "proste" strony internetowe. Więc na jednym ekranie mam notepad++, na drugim photoshopa albo adobe Xd a na trzecim leci zawsze "gorąca" jutuba na auto odtwarzaniu - słucham tego jak radia albo przesuwam dalej.
@piastun: Tak zazdroszczę im tego że ja się zastanawiam: czy potrzebuję auta za 50 tysięcy, którym będę jeździł z 5 lat gdzie taki imbecyl kupuje auto za 200 kafli i ma w dupie - do tego nagra 15 odcinków o nim i się zwróci.
@graf_zero: No nie cofnę czasu:
Zresztą mój bratanek x lat temu chciał na urodziny zestaw ciuchów "Mandzia"
a teraz syn szwagra (8lat) chciał gadgety lorda kruszwila i kamerzysty.
Więc musiałem wiedzieć kto to.
@samuraj24: roznica taka, ze Ty masz stale zatrudnienie i zagwarantowane wynagrodzenie urlopy l4 itd. Oni po pierwsze jak #!$%@? contentu by nie robili sa tworcami i musza sami sobie ogarniac o czym nagrac odcinek, wylozyc na te zelki i basen hajs itd. plus ponosza ryzyko. Od tego co robia zalezy ile i czy w ogole zarobia a jak taki instagram/yt #!$%@? to zostaja z niczym. Co by daleko przykladu nie szukac
@samuraj24: no to sprobuj sie przestawic z 10k miesiecznie na 2-3k miesiecznie i opowiedz jak bylo ;P nie zrozum mnie zle, nie bronie wartosci ich contentu ale maja cos w sobie, ze sie przebijaja. skoro tak Cie boli ze tyle zarabiaja to czego do nich nie dolaczysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MangoZjem: Nie wiem serio twierdzisz tak już odrywając się od rzeczywistości:
Że laska, która wciągała koks z penisa murzyna, chwaliła się że ruchała się z tym i tym. Jest wulgarna, chamska i zarabia tone pitosu jest lepsza od jakiegoś "kowalskiego" który wykłada na uczelni - w rozumieniu człowieczeństwa ?
jest lepsza od jakiegoś "kowalskiego" który wykłada na uczelni - w rozumieniu człowieczeństwa


@samuraj24:nie, po prostu nie uwazam, ze jest gorsza. znaczy spoko, to nie jest sciezka ktora ja chcialabym podazac, pewnie nawet bysmy sie w wielu kwestiach nie zgodzily ale moralnosc to dosyc subiektywne odczucie i mysle, ze nie mam co sie uwazac za lepsza od niej bo sie nie chwale #!$%@? ktore mialam w ryju xD zreszta ta laska
@samuraj24 nabijasz im bez sensu wyświetlenia. Takich osób, które psioczą i oglądają, mają tyle że starczy im na dodatkowy samochód rocznie.
Kilka nicków z Twojej wyliczanki znam z wykopu, nie widziałam ich żadnego filmu, kilku widziałam, a kilku nie kojarzę wcale. Chcę pooglądać lets playe - mam kilka kanałów gdzie ludzie robią to dobrze i inteligentnie i nie muszę patrzeć na majnkrafterów dedykowanych małym dzieciom. I tak dalej.

A te osoby znalazły