Wpis z mikrobloga

#feels #zalesie #bekazpodludzi
Ej tylko ja jestem takim zawistnym kut....em?
Że mnie po prostu wk0rwiają Ci wszyscy z d--y "influencerzy"
- jakieś zjeby po 20, 30 pare lat nagrywający majnkrafta typu: mandzio, sitrox, nitashi itp. Ruchający dzieci w dupę na jednym i tym samym sztucznym contencie przez x Lat
- wysyp z-------h kanałów comentary, gdzie CI pseudo dorośli pier... takie kocopoły że słuchać się tego nie da robiąc dzieciom pranie mózgu,
- wszystkie te kanały typu lupnicki, ten ukrainiec, sitrox - kuhwa zj3bany kontent z ameryki i 50 filmów tygodniowo o tym samym: basen dmuchany wypełniony żelkami, basen dmuchany wypełniony colą, basen dmuchany wypełniony steropianem.
- te pseudo k--------e modelki z instagrama typu linki, lilmasti i wiele innych.

Po prostu boli mnie d--a, że te Pokemony zarabiają na jednym "WPISIE/FILMIE" tyle co ja w pół roku, żerując na tej swojej spi3r... umysłowo widowni.

A ty po "10" fakultetach j3biesz za nieco ponad średnią krajową...

I jeszcze jednej rzeczy nie rozumiem jakim ch... oglądają ich dorosłe osoby ?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24 Ludzie, dorośli, to oglądają żeby się oderwać po prostu od codzienności? Obejrzeć jakiegoś debila, który robo debilne rzeczy żeby oni nie musieli tego robić, a wiedzieli jak to jest (basen z colą chociażby). Sam tego ścierwa nie oglądam bo nic ciekawego tam nie ma, ale tak naprawdę masz pretensje do złych osób. Powinieneś mieć do tych co ich oglądają, nie tych co te debilizmy robią, bo jest ich tysiąc razy
  • Odpowiedz
@samuraj24: Pozwól, że cię zacytuję:

bo cenię sobie coś więcej w życiu niż bycie zj3bem w internecie.

Po prostu boli mnie d--a, że te Pokemony zarabiają na jednym "WPISIE/FILMIE" tyle co ja w pół roku, żerując na tej swojej spi3r... umysłowo widowni.

A ty po "10" fakultetach j3biesz za nieco ponad średnią krajową...

I jeszcze jednej rzeczy nie rozumiem jakim ch... oglądają ich dorosłe
  • Odpowiedz
A ty po "10" fakultetach j3biesz za nieco ponad średnią krajową...


@samuraj24: buldópisz bo zamiast kręcić lepsze filmiki i trzepać hajs na hejtowanych przez siebie oglądających takie gnioty to sam z----------z na etacie za N-razy mniej hajsu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz