Wpis z mikrobloga

Jak nie mieć depresji gdy:

-Ludzie to fałszywi chuje
-na wojnach giną miliony ludzi
-Wszędzie są choroby, ból, cierpienie i ryzyko śmierci, wypadki.
-Większość z nas zapiernicza u Janusza za głodowe stawki
- Sranie jest prymitywne, s--s również, jedzenie, wszystkie nasze instynkty są prymitywne i bezsensowne
-Jedynym naszym sensem życia jest przedłużenie gatunku, ponieważ sens życia nie istnieje.

Jak jesteś normalnie myślącym człowiekiem to nie da się, nie mieć depresji, bo inaczej oszukujesz samego siebie.
#depresja #takaprawda #narkotykizawszespoko #antynatalizm
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jesteś normalnie myślącym człowiekiem to nie da się, nie mieć depresji, bo inaczej oszukujesz samego siebie.


@paul772: Nawiązanie do cytatu z opa "Jak jesteś normalnie myślącym człowiekiem to nie da się, nie mieć depresji, bo inaczej oszukujesz samego siebie."
  • Odpowiedz
Skoro przyznajesz, że świat jest zły, to nie jest to racjonalizacja depresji tylko trafny opis rzeczywistości.


@kruszon_: nie przyznaję że świat jest zły, piszę do OPa wskazując jego perspektywę, a to zupełnie co innego.

I tak, to jest racjonalizowanie depresji, szkodzenie sobie bez żadnych korzyści.
  • Odpowiedz
@TheRealMikz: nie jest zły? Współczesne niewolnictwo nie jest złe? Głód? Rak?

Wiesz, to że masz pełną miskę pod nosem nie znaczy że nie możesz wyjąć głosy z d--y i zobaczyć co się dzieje poza twoją strefą komfortu
  • Odpowiedz
Rak?


@MPXD: no, jest też depresja. Jakoś nie słyszałem o ludziach, którzy by swojemu rakowi nadawali imię i twierdzili, że to jest integralna część ich ciała i nie chcą go wyleczyć, bo wtedy będą innym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@kruszon_: Uważasz, że warto było płodzić dziecko i obarczać je podobnymi problemami?

Uważam że dziecko to największe szczęście jakie mnie spotkało, a problemy jakie będzie miało?
A może nie będzie miało, jeśli nie spieprze roli rodzica. Tu jest fundamentalne pytanie o ryzyko i odpowiedzialność. Ja to biorę na klate i się staram, a inni mogą próbować dać nogę. To jest gorsze. Moje 5 letnie dziecko jak dotąd ma dzieciństwo jak
  • Odpowiedz
@niemowienie: Dzieciństwo, a co potem? Praca do śmierci? Kiedy zrozumiecie że nie ma ratunku, bo jeden poród to jeden pogrzeb. Niepotrzebny osobnik, bo ktoś chciał sobie sprawić szczęście. Nie ma w tym celu, za grosz w żadnym istnieniu.
  • Odpowiedz
@windows95: Ruchałem, rucham i będę r----c ale jest to obrzydliwe jak skurywysn - widzę to jednak dopiero wtedy, kiedy się zleje i mam post nut clarity. Jakiś płynu z p---y, c--j mi się czasem podwinie, lepia mi się później jaja. Dobrze ze jestem obrzeżany, to przynajmniej pala jest estetyczna. A ty tu będziesz mówił że to najlepsze XD k---a Mac, chyba dla nastolatka jak nie ma nic innego do roboty.
  • Odpowiedz
@Bazarnia: jesteś pesymistą stary. Nie sądzę że "praca do śmierci" każdego czeka. Tutaj pasuje mem "znowu poniedzialek? to twoja robota jest do d--y" - ja swoją lubię, zarabiam dobrze, praktycznie programista15k choc nie programuje. Jak dobrze pójdzie to za 3 lata splace mieszkanie, za kilka wiecej bede miec tyle odłożone że będe mógl czytac ksiazki, jezdzic na dziwki, albo pod namiot, pracujac 2-3h dziennie lub 1-2 dni w tygodniu. Zalezy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bazarnia: może masz zbyt małego pindola albo jakieś problemy z samooceną skoro po seksie czujesz jakiś rodzaj wstydu.

A może wstań bo sie zesrałeś - marszczenie flaka to jeszcze nie ruchanie
  • Odpowiedz
@niemowienie

W poprzednim komentarzu byłeś w dupie, bo praca, kredyt i niepewna przyszłość, a teraz nagle w 4 lata masz zamiar dorobić się tak, że pozostanie tylko relaks? Seems legit. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kruszon_: praca - dzisiaj jest, jutro moze byc gorzej, kredyt - jest. niepewna przyszłosc - PISpolska, wyjasnilem?

nie chciałem w 1szym komencie pisac ile zarabiam itd, bo to nie byłoby legit. Zreszta wkladu miałem 150k, wiec kredo mam niecale 120. i tak jestem w dupie, w innym kraju mialbym lepiej (ZUS i opieka NFZ) , jestem w dupie bo w tym kraju z dykty nie możesz być pewien dnia nastepnego.
  • Odpowiedz
@windows95: Uważałem ruchanie za coś niesamowitego w gimbazie i liceum jak zaczynałem dupczyc, teraz się z tego śmieje, bo jest masę ciekawszych rzeczy do robienia. Ale tobie łatwiej dorobić komuś łatkę gościa z kompleksami albo przegrywa z projekcjmi, Bo ktoś neguje małpie pląsy kwiii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz