Wpis z mikrobloga

Jak nie mieć depresji gdy:

-Ludzie to fałszywi #!$%@?
-na wojnach giną miliony ludzi
-Wszędzie są choroby, ból, cierpienie i ryzyko śmierci, wypadki.
-Większość z nas zapiernicza u Janusza za głodowe stawki
- Sranie jest prymitywne, seks również, jedzenie, wszystkie nasze instynkty są prymitywne i bezsensowne
-Jedynym naszym sensem życia jest przedłużenie gatunku, ponieważ sens życia nie istnieje.

Jak jesteś normalnie myślącym człowiekiem to nie da się, nie mieć depresji, bo inaczej oszukujesz samego siebie.
#depresja #takaprawda #narkotykizawszespoko #antynatalizm
  • 162
  • Odpowiedz
@HAL__9000: szanuję za takie rozbicie moich wypowiedzi i próbę polemiki. Natomiast przytoczę mój pierwszy wpis od którego się zaczeło, a dokładniej cytat z końca "Wiesz, mam ochotę skasować ten wpis, bo zaraz sie zlecą znawcy depresji i powiedzą że gunwo wiem. Ale może Ty, lub ktoś spróbuje, może komuś pomoże. Mi pomogło. Piona."

Jak widzisz przewidziałem że zbiegną sie tacy jak Ty, próbujący na siłe wyjasnić że to co robię jest złe, bo wszystko i tak w gówno pójdzie. Dziecko będzie TYLKO CIERPIEĆ (bo może Ty wiecznie cierpisz?!) Wyśmiewanie słów prawdziwych "Uważam że dziecko to największe szczęście jakie mnie spotkało" nie rozumiejąc ich znaczenia.

Musisz sobie zdać (naprawdę) sprawę z tego że inni ludzie odbierają życie inaczej, dla nich to radość (dla mnie i mojej rodziny, nawet pomimo chorób) prawdziwa. Możesz nie wierzyć, spoko. Możesz negować, luz. Szkoda mi życia na pisanie o dupie
  • Odpowiedz